Τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135561 από Αλεξανδρουπολίτης
Απαντήθηκε από Αλεξανδρουπολίτης στο θέμα Τιμές pellet
Αν και είμαι καινούργιος εδώ δεν βλέπω να υπάρχει διάθεση από τον κόσμο που παρακολουθεί το energ να θέλει να αναρτήση τιμές από την περιοχή του αυτήν την εποχή ώστε να προμηθευτούμε φτηνό πέλλετ η κάποιοι που ξέρουν δεν το λένε μην το πάρουμε όλο και το ακριβύνουν μάλλον. :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135563 από shaman
Απαντήθηκε από shaman στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Συγγνώμη αναφερόμουν στο φίλο Φώτη !!!

fotisbasm έγραψε:

Αλεξανδρουπολίτης έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: sunny tera πελλετ 200€+φπα με μεταφορικά εντός Δράμας και περιχώρων.



Πολυ ακριβο για βουλγαρικο
σε αυτην την τιμη αγοραζεις
ελληνικο πελλετ


ΤΟ sunny tera εχει 230 ευρω και το alpha wood 250 ευρο , εσυ πως το βλεπεις?????

10 φορες το βουλγαρικο το οποιο τουλαχιστον το συγκεκριμενο δεν εχει ακουστει προβλημα , παρα το alpha wood που ειχε τα "θεματακια" του ΚΑΙ ΝΑΙ θα αγοραζω απο εξω μεχρι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να βαλουν μυαλο οι Ελληνες παραγωγη (τιμη & ποιοτητα)

Αλλωστε εαν ειναι να παω σε alpha wood στα 250 , στα 280 περνω Σβαι .

ΑΡΑ εαν το alpha wood δεν πεσει στα 200 ευρω δωρων αδωρο , για τους νεους στο χωρο και για τους ασχετους αγοραστε το και καλοριζικο , για εμας ??? αφηστε μας να πραξουμε αυτο που νομιζουμε .

ΥΓ και μην βγει κανας Νασικας να σχολιασει το ποστ μου δεν το εχω ορεξη , εινα αποψη μου και δεν ΜΟΥ την αλλαζει .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135564 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Τιμές pellet

thomas έγραψε: Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε μένα... αλλά εγώ είπα για την τιμή Ελληνικού πελλετ το οποίο το πουλάει η ίδια εταιρία, που έχει το Εργοστάσιό της εδώ στην Ελλάδα. Προφανώς και θα την συμφέρει και θα το πουλάει 220 ευρώ.

Για Λάρισα υπάρχουν επιστρεφόμενα φορτηγά και έχει χαμηλότατο μεταφορικό κόστος.
Για Εβρο, έχει μέχρι και 20 ευρώ/τόνο μεταφορικά. (δεν έχουν "επιστροφή" τα φορτηγά- κάτι να φορτώσουν από εκεί)
Επί πλέον η Λάρισα υπάρχει μεγάλος θύλακας μαύρου (χωρίς ΦΠΑ) πελλετ και με χαμηλή τιμή μπορείς να τον χτυπήσεις. (καθόσον ο φίλος μου ο Θεοχάρης απαγόρευσε τους ελέγχους στον δρόμο και μάλλον δικαίως πήρε tobulo.)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135565 από makis terzis
Απαντήθηκε από makis terzis στο θέμα Τιμές pellet
Εδω Κομοτηνη ολα τα πελλετ εχουν απο 250 ευρω τουλαχιστον ο τονος.Aν εβρισκα εδω το αλφα γουντ στα 230 ευρω θα επαιρνα τρεις τονους απο τωρα παραπανω δε δινω.Εδω βολευονται οι περισσοτεροι απο Βουλγαρια
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135571 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Τιμές pellet

makis terzis έγραψε: Εδω Κομοτηνη ολα τα πελλετ εχουν απο 250 ευρω τουλαχιστον ο τονος.Aν εβρισκα εδω το αλφα γουντ στα 230 ευρω θα επαιρνα τρεις τονους απο τωρα παραπανω δε δινω.Εδω βολευονται οι περισσοτεροι απο Βουλγαρια

Για Κομοτηνη ειχα γραψει σε άλλο ποστ.
Πήγαινε εδω www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=384&limitstart=0
Και θα προσπαθησω να βρω τρόπο να το πετυχω (εκτος αν εχει μεταφορα μακρυνη)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135575 από Αλεξανδρουπολίτης
Απαντήθηκε από Αλεξανδρουπολίτης στο θέμα Τιμές pellet

Nasikas έγραψε:

makis terzis έγραψε: Εδω Κομοτηνη ολα τα πελλετ εχουν απο 250 ευρω τουλαχιστον ο τονος.Aν εβρισκα εδω το αλφα γουντ στα 230 ευρω θα επαιρνα τρεις τονους απο τωρα παραπανω δε δινω.Εδω βολευονται οι περισσοτεροι απο Βουλγαρια

Για Κομοτηνη ειχα γραψει σε άλλο ποστ.
Πήγαινε εδω www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=384&limitstart=0
Και θα προσπαθησω να βρω τρόπο να το πετυχω (εκτος αν εχει μεταφορα μακρυνη)




Μάλιστα ο κύριος Χατζηνικολαου για ποσότητα 3 τόνων 270€ ο τόνος η 283,5€ η παλέτα (κοκκινα -πρασινα ιδια τιμουλα μήπως είναι πολλά ??????
Μήπως μας συμφέρει να τα πάρουμε από Αλεξανδρουπολη η έχετε να προτείνετε κάτι άλλο????

Ασε το μεγαλο γελιο επεσε οταν μου ειπε τιμη για Αυστριακα 350€ :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.367 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ