Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4823 από alxakc
Απαντήθηκε από alxakc στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε:

alxakc έγραψε: Δεν έχω δει -μέσα σε όλα τα post- ΕΝΑΝ να βγει και να πει «είμαι μικρός παραγωγός - πάρτε μια super τιμή και βοηθήστε με». Έχει δει κανείς;


Ο μικροπαραγωγός αγαπητέ μου βρίσκεται επάνω στην πελλετομηχανή και τρώει σκόνη όλη την ημέρα. Το πληκτρολόγιο για αυτόν είναι κάτι άγνωστο. ;)

Εμείς πρέπει να πάρουμε τους δρόμους και τις γειτονιές και τους βρούμε. Να πιούμε καφεδάκι μαζί τους, όπως τότε τον παλιό καλό καιρό που όλοι είχαμε και από ένα φίλο με εργαστήριο η βιοτεχνία, η μαγαζάκι.


Κακώς.
Δυστυχώς στην εποχή που βρισκόμαστε, πρέπει να ασχολείσαι και με το τηλέφωνο. Και με το internet. Και με τις πωλήσεις. Δεν ψάχνουμε για λατέρνα, ούτε για τσαγκάρη, που θα τον επισκευθείς στο χώρο του.
Και πως δηλαδή θα πάρουμε τους δρόμους; Άλλες δουλειές δεν έχουμε; (να 'μαστε καλά που έχουμε...)
Πάλι καλά που διαβάζουμε και γράφουμε κι εδώ.
Λίγο-πολύ όλοι κάναμε έρευνα και ασχοληθήκαμε με τα πάντα στο χώρο (συσκευές, υλικά, τοποθετήσεις κλπ) και κάτι ελπίζω πως μάθαμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4824 από navarxos
Απαντήθηκε από navarxos στο θέμα Τιμές pellet
καλημερα σας!!!!!! ειμαι καινουργιος, απο διδυμοτειχο, σημερα αγορασα αυστριακο 300 ο τονος, ελατη ασπρο!!!! δεν υπαρχει τιποτα , μας σκιζουν!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4825 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
Παιδια;;; Πυρινοξυλο 5200 θερμιδες με 200€ το τονο τελικη τιμη ποιος θελει;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4826 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: γεια χαρα... Λοιπον εχω γραψει πολλες φορες τις αποψεις μου για τα διαφορα πελλετ.. Εδω και 1 μηνα καιω Αυτο εδω το πελλετ και εχω να πω τα εξης:

1. Πολυ σκονη
2. ΚΑΘΟΛΟΥ κλινκερ!!
3. Υπερβολικη αποδοση - ζεστη (μεσα σε 2 ωρες το σπιτι μου φτανει στους 26,5 βαθμους)

Με κανενα αλλο πελλετ δεν ειχα τετοια αποδοση.

Τωρα για το αν καποιος εδω μεσα ειναι μηχανολογος η αν εχει σπουδασει ποιον εδιαφερει;;
και εγω εχω σπουδασει λογιστικα στο Εξωτερικο;; Και;;; στα @@ σας!!

Η αποψεις διιστανται..και αυτο ειναι καλο.....Αυτο κανουμε...ΔΙΑΛΟΓΟ με διαφορετικες αποψεις!!!! τωρα το να γεμιζετε ομως μια ολοκληρη σελιδα με υποτιμητικα σχολια ο ενας για τον αλλον δειχνει το τι επιπεδο εχει ο καθενας μας.. :dry: :dry:

Εδω ηρθαμε να βοηθησουμε ο ενας τον αλλον...
Αν εχει μπει καποιος εμπορας στο φορουμ και το παιζει απλος καταναλωτης στα @@ μας!!! Καποια στιγμη θα αποκαλυφθει... οποτε κλαϊν!!!!

Το θεμα του φορουμ δεν ειναι μονο ρε μαγκες να κανουμε ανωνυμα σχολια μεσω αυτης της σελιδας!!! ΑΛΛΑ να δρασουμε ΩΣ ομαδα!!! Να δουν οι εμποροι οτι κατι κανουν αυτοι ρε π@@@@η μου στο energ.gr

Να μας δουνε σαν ομαδα..σε καποια εκθεση...μαζικες παραγγελιες κλπ... ΞΥΠΝΗΣΤΕ ρε ΓΑΜΩΤΟ!!!!


Μιχάλη, τιμή και προμηθευτής για το πέλλετ σου;

Όσο γι' αυτά που λες συμφωνώ απόλυτα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4827 από basilis
Απαντήθηκε από basilis στο θέμα Τιμές pellet
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ, ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ? ΚΑΙ ΠΟΣΟ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4828 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
Δε μπορω να πω το ονομα του..δεν ειναι εμπορας πελλετ..απλα αγοραζει τεραστιες ποσοτητες για παρτη του και ειπε αν θελω και εγω η γνωστοι μου..δεν ειναι συσκευασμενο αλλα χημα για οσους θελουν..οποτε φερνεις και σακουλακια μαζι.. αν θελει καποιος ας μου στειλει mail.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.367 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ