Καύση Creta Pellets σε αερόθερμη σόμπα GP8000

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105559 από john88s

kosmidis80 έγραψε:

john88s έγραψε:

creta pellet έγραψε: χαχαχαχα γελασαμε με τη μ@λ@κι@ που ειπες


Επίπεδο ανθρώπου που ακουμπάτε τα λεφτά σας...Μετά τα μ@μοστ@βρίδια το Πάσχα, 2ο κρούσμα...

Μάλισταααααααααααααααα


Για το επιπεδο του μεγαλεμπορα του energ ΔΕΝ ειπες ομως ποτε τιποτα... :evil:


Έχει πει άπειρες φορές ότι αβαντάρω συγκεκριμένο έμπορα. Μάλιστα έχεις πει ότι είμαι ο ίδιος. Θέλεις να σου δώσω την IP μου να πειστείς ότι δεν είμαι; Η θέλεις να σου στείλω καμία φώτο με την φάτσα μου; Θες να σου δώσω το skype μου να κάνουμε και videoκλίση μήπως;
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105560 από creta pellet
Για να το εχει πει απειρες φορες κατι γινετε .
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105561 από john88s
Ναι κάτι γίνεται. Στην Μορντορ.

jnet έγραψε:

χαρης 1977 έγραψε: βρε τσογλανι μας ξερεις αν εχεις μουτρα στειλε μας τα στοιχεια σου
ποιος σου δινει μιζα και θα σου πω εγω για τι ξερεις


Μόνιμος αποκλεισμός από το forum για ανάρμοστη συμπεριφορά προς αλλο μέλος.


www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...165&Itemid=144#98909

Το άλλο υβριστικό δεν το βρήκα. Είχε γράψει 2 ο χρήστης χάρης 1977 που έβριζε και διαφήμιζε συγκεκριμένο πέλλετ πριν γίνει ban και πριν γίνει bussness member. Το παραπάνω μήνυμα ήταν ανήμερα το Πάσχα.

Τώρα πάω για μπύρες με την κοπέλα μου. Φιλάκια! B)
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105562 από kosmidis80
Οχι, δεν ειμαι εδω και πολυ καιρο μοντ σ αυτο το φορουμ, οποτε δεν εχει νοημα και ουτε με ενδιαφερει η Ip σου.
Και τι να λεει αν σε δω σε βιντεοκλιση? θα καταλαβω οτι δεν αβανταρεις καποιον?

Την αποψη μου για το ατομο σου στην λεω ξεκαθαρα και ανοιχτα, οπως ξεκαθαρα την ελεγα-λεω και στο-για το φιλαρακι σου. Τωρα για το οτι σε νοιαζει, παραξενευομαι...



Χαρη στο ειχα πει που μπλεκεις, θυμασαι? το καραβι εχει σαπισει εδω και καιρο και δυστυχως οσο παει ανοιγουν τρυπες και βουλιαζει. Οσο φιλε μου δεν υπαρχει ουσιαστικη παρουσια μοντ για να ελεγχουν και να κατευθυνουν, δυστυχως θα βγαινετε εκτεθειμενοι (τα business members).
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105563 από creta pellet
εχεις απολυτο δικιο οταν βλεπουν οτι καποιοι με σκοπιμοτητα προσπαθουν να δυσφημησουν ενα προιον επρεπε να τους κοβουν αμεσως.δεν εχω κανενα προβλημα να σχολιασει καποιος το υλικο μας μονο μην ακουω ανακριβειες.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105564 από Stavrax
Παρασκευή 26 Ιουλίου και μάλιστα η πρώτη ημέρα καύσωνα και κάθεστε και χαλιέστε μπροστά σε μια οθόνη. Το σχόλιο που τα ξεκίνησε όλα ήταν πραγματικά άτοπο και προσβλητικό για ένα προϊόν που το μέλος ούτε το ξέρει, ούτε το έχει κάψει για να έχει ιδία άποψη. Η αντίδραση του κρετα πελλετ δίκαιη μεν, άκομψη δε. Τα υπόλοιπα του στυλ τι έκανες στον πόλεμο Θανάση, τελείως άκαιρα και υπερβολικά....
Θοδωρή, δεν βαρέθηκες με τα υπονοούμενα;
Όλη την ώρα σπόντες και θεωρίες περί καραβιών και ρότες...
Αν νομίζεις ότι μπορείς να βοηθήσεις και να επιβάλεις την τάξη γιατί δεν επιστρέφεις στην θέση του συντονιστή;


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ