χειροκινητη πρεσα για μπρικετες

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167924 από tasos01
χειροκινητη πρεσα για μπρικετες 110 ευρω...







chama 78 plus
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167925 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Φιλε την πουλας τοσο η την αγορασες τοσο?τα σιδερα δεν εχουν ουτε 10-15 ευρω και στο you tube υπαρχουν πολυ ποιο ευκολες σε ιδιοκατασκευες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) φιλικα στο λεω γιατι αν την πουλας τοσο η τιμη ειναι ΑΤΙΜΗ!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167927 από tasos01
Απαντήθηκε από tasos01 στο θέμα χειροκινητη πρεσα για μπρικετες
αγαπητε !!!...δεν εχεις και αδικο...σου δωσω εγω ενα εικοσαρικο να μου φερεις μια ιδια...εξαλλου και ο Μεσι παιζει μπαλιτσα και εγω παιζω......και το Lada 4 ροδες εχει και η Ferrari, συμφωνα οπως σκεφτεσαι!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) φιλικα παντα!!!!

chama 78 plus

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167928 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Μάλλον τα παλιοσίδερα είναι από ΦΕΡΡΑΡΙ!!!!καλή πώληση σε αυτή τη προνομιακή τιμή !!!!!!! :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167930 από tasos01
Απαντήθηκε από tasos01 στο θέμα χειροκινητη πρεσα για μπρικετες
σε ευχαριστω φιλε :cheer: :cheer: ...Ναι ειναι κατευθειαν απο Italia τα σιδερα της!!!ολα καλα παντως!!...youtube εχεις, σιδερα θα βρεις ..πολλα τα σκραπατζιδικα πλεον παντου οποτε καλη επιτυχια και σε εσενα !!!...με 15 ευρω δεν π@δ@ξε κανεις παντως ;) ;) ;) ;) ;)..........για τον Μεσι την γνωμη εχεις ??καλος ειναι ??...πιστευω με 15.000 ευρω ανετα ερχεται μεταγραφη Ελλαδα οποιος βρεθει να του τα δωσει :cheer: :cheer:

chama 78 plus
Last edit: 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν by tasos01.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167933 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Προσωπικά εγώ με τόσα θα την έφτιαχνα διότι πιάνουν τα χέρια μου και κολλάω!!!τώρα με τις ομάδες δεν με ενδιαφέρει και δεν ασχολούμαι με το κύριο που τον 'ποναει η ΜΕΣΙ του!!!!!πάντως για τη πρέσα ξανασκεψου και βάλε άλλη τιμή διότι ο κόσμος εδώ είναι γνώστης!!!!!!!!όσο για το πήδημα τιμή δεν έχει κρέας μπενει κρέας βγαίνει χωρίς θέμα τιμής!!!!!άντε γεια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ