Μονάδα παραγωγής πέλλετ στα Ιωάννινα!

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137292 από κωνσταντινος 17
Πιστεύω ότι η απαντήσεις αυτού του ύφους δεν βοηθάνε πουθενά και κανέναν .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137293 από jnet

κωνσταντινος 17 έγραψε: Πιστεύω ότι η απαντήσεις αυτού του ύφους δεν βοηθάνε πουθενά και κανέναν .


Κωσταντινε επετρεψε μου να πω οτι κατα την προσωπική μου αποψη και ετσι οπως τα διαβάζω εχεις παρεξηγήσει το χιουμορ του Γιάννη.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137314 από Nasikas

jnet έγραψε:

κωνσταντινος 17 έγραψε: Πιστεύω ότι η απαντήσεις αυτού του ύφους δεν βοηθάνε πουθενά και κανέναν .


Κωσταντινε επετρεψε μου να πω οτι κατα την προσωπική μου αποψη και ετσι οπως τα διαβάζω εχεις παρεξηγήσει το χιουμορ του Γιάννη.

Επαυξάνω.

Ο Γιάννης μάλλον γνωρίζει την περιπέτεια συναδέλφου απο τα Γιαννιτσα, που ειχε ταλαιπωρηθεί απίστευτα με Κινέζικα- και εγκατέλειψε. Μακαρι να μην πηρες απο το ιδιο εργοστασιο μηχανηματα.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137318 από κωνσταντινος 17
Δεκτό, μπορεί να παρεξηγείται το χιούμορ κάποιου όταν δε το γνωρίζεις προσωπικά.
Η αγορά τις Κίνας ένας χαώδης και απαιτεί πολύ ψάξιμο , δε σημαίνει όμως ότι δεν υπάρχουν εταιρείες που κάνουν ποιοτικά μηχανήματα και τι πιο σημαντικό γνωρίζουν να σχεδιάζουν μια γραμμή παραγωγής πελλετ ξύλου.
Προσωπικά όπως προανέφερα έμεινα σχεδόν δυο μήνες στην Κίνα με πολύ ταλαιπωρία με ότι αυτό συνεπάγεται για να βρω κατασκευαστή που να εμπιστευτω.
Και να υπενθυμίσω ότι το ότι πληρώνεις παίρνεις ισχύει παντού !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138121 από akapsali
Καλσπερα κωνσταντινος 17

Ο καιρός περσασε ηρθε σχεδον ο χειμώνας .
Εχεις ξεκινησει την παραγωγή για να δοκιμάσουμε τι καλό μαγειρεύεις ?

Την εβδομαδα που μας ερχετε θα ερθω στην ΒΙΠΕ για μια δουλειά (Γιαννιώτης ειμαι) και σκεφτηκα να σε επισκεφτω αλλά ειναι δυσκολο να σε πετυχω με τοσους δρομους εκει μεσα.
Στειλε μου διευθυνσση ειτε δημοσια αν θέλεις ειτε στο antykaps [at] hotmail.com για να σε επισκεφτω

Τους χαιρετισμους μου και
Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138131 από FERR
Καλή αρχή εύχομαι,
Επειδη ειμαι και εγω της γυρω περιοχης θα με ενδιέφερε να μαθω περισσότερα οπως τιμη -διάθεσή, καθως εχω και δυο φίλους με καυστηρα πελλετ.
που ως πέρσι αγοράζαμε απο Μαρινόπουλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ