Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41867 από giabritsos
τετοιο εξτρα φιλτρο "καποτα¨"που μπαινει πανω απο το μαμα φιλτρο που θα βρουμε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41868 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Απ: Expert Καρδίτσας και Σκούπα Στάχτης
Φίλτατε DOOM_NX, κάθε φορά που αγοράζεις κάτι, προκαλείς πανικό. :lol: :lol: :lol:

Έχεις κάνει πωλητές και αφεντικά, δρομείς! Με το που ανοίγουν παρτίδες μαζί σου, τρέχουν και δε φτάνουν! :lol: :lol: :lol:

Θα σε επικηρύξουν οι μαγαζάτορες, πρόσεχε! :lol: :lol: :lol:

Καλά κάνεις και ψάχνεσαι, πλάκα κάνω. :)
Ακούς εκεί, για χλιαρή στάχτη... :sick:
Αυτό είναι το επίπεδο δυστυχώς, να πουλήσουμε όσο πιο πολύ μπορούμε, με κάθε τρόπο. :dry:
Ντροπή τους. :angry:


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41893 από Asteris
Γύρνα την πίσω και πάρε τα λεφτά...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41896 από Sp4wN
εγώ πάλι απορώ Doom_NX πως ένας άνθρωπος σαν εσένα που ψάχνει τα πράγματα τόσο πολύ αφήνει τον κάθε πωλητή να του πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες εξαρχής .Θέλω να πω , πως καλύτερα να προλαμβάνεις παρά να διορθώνεις

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41899 από giabritsos
εμενα με γραφετε κανονικα εεε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41900 από DOOM_NX

Sp4wN έγραψε: εγώ πάλι απορώ Doom_NX πως ένας άνθρωπος σαν εσένα που ψάχνει τα πράγματα τόσο πολύ αφήνει τον κάθε πωλητή να του πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες εξαρχής .Θέλω να πω , πως καλύτερα να προλαμβάνεις παρά να διορθώνεις

Ρε συ, δεν πήγα εγώ να την αγοράσω. Πήγε η μάνα μου πριν καλά-καλά ξυπνήσω και την αγόρασε και την έφερε. Ούτε ένα τηλέφωνο πήρε να μου πει την τιμή ούτε τίποτα. Κι εκεί της έλεγαν ότι μαζεύει ζεστή στάχτη και κάρβουνα κιόλας!

Εγώ αν ήμουν εκεί, πρώτα απ'όλα θα έβλεπα το ελαστικό καπάκι που παίρνει φωτιά και θα έστριβα. Άσε που το προειδοποιητικό αυτοκόλλητο με το τρίγωνο βγάζει μάτια! Και να μην ήθελα θα καταλάβαινα ότι είναι φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Αλλά η καημένη η μάνα μου που δεν τα πάει καλά με τα Αγγλικά, ούτε το εγχειρίδιο θα μπορούσε να διαβάσει ούτε τις προειδοποιητικές ταμπέλες. Εκεί πατάνε αυτοί και εξαπατούν τον πελάτη. Έλεος...

Τώρα θα αναγκαστώ πάλι να παραγγείλω online. Τόσα χρόνια κυρίως από e-shop αγοράζω και όταν λέω να δώσω μια ευκαιρία στα μαγαζιά της Καρδίτσας, 9 στις 10 φορές απογοητευμένος βγαίνω. Μακριά...
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.174 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ