Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68733 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Σκούπα στάχτης
Και αυτό σωστό, αν χρησιμοποιείς το σκουπάκι μόνο για αυτόν τον λόγο. Εγώ όμως (πάντα προσωπικά μιλάω) δεν έχω σκουπάκι χειρός και έτσι πήρα την συγκεκριμένη σκούπα με την οποία η γυναίκα μου καθαρίζει και τα "χοντρα" σκουπίδια στο μπαλκόνι. Μία η άλλη είναι. Συμφωνώ ότι είναι ταλαιπωρία το καθάρισμά της. Αναφέρθηκε εξ άλλου πολλές φορές. Σήμερα κανα 20 λεπτό έφαγα να καθαρίσω τον λέβητα και την σκούπα. Δεν μαμείς, σε δουλειά να βρισκόμαστε αφού μπλεχθήκαμε με στερεά καύσιμα.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68751 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Σκούπα στάχτης

tzistsam έγραψε: Και αυτό σωστό, αν χρησιμοποιείς το σκουπάκι μόνο για αυτόν τον λόγο. Εγώ όμως (πάντα προσωπικά μιλάω) δεν έχω σκουπάκι χειρός και έτσι πήρα την συγκεκριμένη σκούπα με την οποία η γυναίκα μου καθαρίζει και τα "χοντρα" σκουπίδια στο μπαλκόνι. Μία η άλλη είναι. Συμφωνώ ότι είναι ταλαιπωρία το καθάρισμά της. Αναφέρθηκε εξ άλλου πολλές φορές. Σήμερα κανα 20 λεπτό έφαγα να καθαρίσω τον λέβητα και την σκούπα. Δεν μαμείς, σε δουλειά να βρισκόμαστε αφού μπλεχθήκαμε με στερεά καύσιμα.


Ασε αυτό λέω και εγώ .... Είχαμε την ησυχία μας και μπλεξαμε με σκόνη και καθαρισματα (εγω την έχω μέσα στο σπιτι τη σόμπα και έχω μια μικρή ανταρα μερικές φορές ) αλλά μας αποζημιώνει με τη ζέστη και την οικονομία !



Walk of life

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68979 από kobra2
Απαντήθηκε από kobra2 στο θέμα Σκούπα στάχτης

celestial_penso έγραψε: Ρε παιδιά, ψάχνω στην Wiltec αλλα δεν το βρίσκω το φιλτρο, έχω αγοράσει απο πρίν 3-4 χρόνις σκούπα απο τα lidl (μία κίτρινη) και εάν βάλω και στο στρογγυλό(που κουμπώνει στον κουβά) φίλτρο θα είναι μία χαρά!

φιλε μου δεν ξερω αν σε βολευει αλλα βρηκα ενα site το οποιο βρισκεις οτι ανταλλακτικο θελεις η το παραγγελνεις αλλα το μαγαζι βρισκεται κορωπι.βεβαια δεν ξερω αν στελενει η οχι.αν σε ενδιαφερει να στο πω.ελπιζω να επιτρεπεται να το γραψω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #69001 από celestial_penso
Απαντήθηκε από celestial_penso στο θέμα Σκούπα στάχτης

kobra2 έγραψε:

celestial_penso έγραψε: Ρε παιδιά, ψάχνω στην Wiltec αλλα δεν το βρίσκω το φιλτρο, έχω αγοράσει απο πρίν 3-4 χρόνις σκούπα απο τα lidl (μία κίτρινη) και εάν βάλω και στο στρογγυλό(που κουμπώνει στον κουβά) φίλτρο θα είναι μία χαρά!

φιλε μου δεν ξερω αν σε βολευει αλλα βρηκα ενα site το οποιο βρισκεις οτι ανταλλακτικο θελεις η το παραγγελνεις αλλα το μαγαζι βρισκεται κορωπι.βεβαια δεν ξερω αν στελενει η οχι.αν σε ενδιαφερει να στο πω.ελπιζω να επιτρεπεται να το γραψω

Στείλε μου p.m.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #69013 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Σκούπα στάχτης

kobra2 έγραψε:

celestial_penso έγραψε: Ρε παιδιά, ψάχνω στην Wiltec αλλα δεν το βρίσκω το φιλτρο, έχω αγοράσει απο πρίν 3-4 χρόνις σκούπα απο τα lidl (μία κίτρινη) και εάν βάλω και στο στρογγυλό(που κουμπώνει στον κουβά) φίλτρο θα είναι μία χαρά!

φιλε μου δεν ξερω αν σε βολευει αλλα βρηκα ενα site το οποιο βρισκεις οτι ανταλλακτικο θελεις η το παραγγελνεις αλλα το μαγαζι βρισκεται κορωπι.βεβαια δεν ξερω αν στελενει η οχι.αν σε ενδιαφερει να στο πω.ελπιζω να επιτρεπεται να το γραψω


μπορεις να το γραψεις μια και σε λιγο θα ενδιαφερει αρκετους


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA, kobra2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #69137 από kobra2
Απαντήθηκε από kobra2 στο θέμα Σκούπα στάχτης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.268 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ