Αγριαγκινάρα: το μέλλον στο οικονομικό καύσιμο

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101915 από DOOM_NX

stratis 1 έγραψε: Συμπερασμα
Οποιος βριζει και απορρίπτει συλιβδειν τους Ελληνες εξ αιτιας ενος περιστατικου
αλλα αντιθετα ειναι φανατικος αγοραστης ξενων προιοντων και αγορων, ΔΕΝ ειναι ρατσιστης ΚΑΙ ξενοφοβικος.

Ενός περιστατικού; Καλά. :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101920 από mastoras

stratis 1 έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Και επειδή ξέρω τι "ζαβολιές" κάνουν οι παραγωγοί στον τόπο μου, καλύτερα μακριά και αγαπημένοι. Δε θα κάψω εγώ ό,τι σκουπίδι υπάρχει, πληρώνοντάς το για καύσιμο. Η ιστορία με τον πελλετοπαραγωγό που έβγαζε πέλλετ από απορρίματα νοσοκομείου είναι ακόμη φρέσκια.


Δεν ειναι ο κανονας αυτος,μαλλον για εξαίρεση το βλεπω.
Αλλα μη ξεχνας οτι αυτοι που βαζουν τους κανονες στις πιστοποιησεις, πριν καποια χρονια εφτιαχναν σαπουνι απο Εβραίους και το διοχέτευαν στην αγορα τους.
Θελω να πω οτι αν καποιος Ελληνας εκανε κατι τετοιο σαν αυτο που περιγραφεις ποιο πανω που οντως ειναι κακο ,οι τυποι που εμπιστευεσαι εχουν κανει χειροτερα.
Και στο κατω κατω ο ενας εδινε για καψιμο απορριματα νοσοκομειου,ενω οι αλλοι δινανε σαρκες συνανθρώπων για λουσιμο.!!!!!
'Ζαβολιαριδες' υπαρχουν παντου.


Γεια σου ρε Στρατή με τα ωραία σου. ;)

Έχουν βαθύτερο νόημα, πέρα από πέλλετ, οι αντιλήψεις του ντούμ. Η επόμενη γενιά των πολιτικών πέρα από σφουγγοκωλάριοι, και οσφιοκάμπτες, των βρωμερών υποκειμένων που αφάνισαν λαούς ολόκληρους, θα γίνουν εχθροί του ίδιου τους του λαού.

Τότε ούτε η Παναγιά, θα μπορεί να μας σώσει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103156 από Διονύσιος
Βέβαια βλέπω ότι σε αυτό το θέμα μάλλον ολοι έχουν βγεί εκτός θέματος!
Αλλά εγώ την ερώτησή μου θα την κάνω μήπως ξέρει κανείς κανένα παραγωγό αγριαγγινάρας?
Θέλω και εγώ να μπω στο παιχνίδι της καλλιέργειας των ενεργειακών φυτών για δική μου χρήση αλλά δεν έχω κανέναν να ξεκινήσω απο κάπου.
Ειδικά με ενδιαφέρει η Αγριαγγινάρα που είναι και θέμα του Forum ετσι?
Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103160 από stratis 1

Διονύσιος έγραψε: Βέβαια βλέπω ότι σε αυτό το θέμα μάλλον ολοι έχουν βγεί εκτός θέματος!
Αλλά εγώ την ερώτησή μου θα την κάνω μήπως ξέρει κανείς κανένα παραγωγό αγριαγγινάρας?
Θέλω και εγώ να μπω στο παιχνίδι της καλλιέργειας των ενεργειακών φυτών για δική μου χρήση αλλά δεν έχω κανέναν να ξεκινήσω απο κάπου.
Ειδικά με ενδιαφέρει η Αγριαγγινάρα που είναι και θέμα του Forum ετσι?
Ευχαριστώ.



Η κοκιναβα ειναι παραγωγος αγριαγκιναρας
new.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&view=user&Itemid=59

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103162 από creta pellet
μαστορα καλημερα γραφει απο πανω ο DOOM_NX. Η ιστορία με τον πελλετοπαραγωγό που έβγαζε πέλλετ από απορρίματα νοσοκομείου είναι ακόμη φρέσκια.εχω περειεργεια να μας πει που το διαβασε αυτο DOOM_NX και αν στεκει να τον καταγγηλουμε.DOOM_NX περιμενουμε την απαντηση σου για να προχωρησουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103164 από dimlyk

creta pellet έγραψε: μαστορα καλημερα γραφει απο πανω ο DOOM_NX. Η ιστορία με τον πελλετοπαραγωγό που έβγαζε πέλλετ από απορρίματα νοσοκομείου είναι ακόμη φρέσκια.εχω περειεργεια να μας πει που το διαβασε αυτο DOOM_NX και αν στεκει να τον καταγγηλουμε.DOOM_NX περιμενουμε την απαντηση σου για να προχωρησουμε.


δεν χρειαζεται να καταγγειλεις ...τον πιασανε :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ