Αγριαγκινάρα: το μέλλον στο οικονομικό καύσιμο

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101670 από stratis 1
Δεν ξερω τι εννοείτε κύριοι λεγοντας 'αγκάθια'.
Αλλα εγω λυπαμαι Νικο, τα χρηματα που 'καιω' καθε χρονο για να ζεσταθω.
Προτιμω να καψω 500 ευρω μεσω αγκαθιων εστω, παρα 1500 ευρωπουλα καιγοντας 'επιπλα'

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101672 από PRIMUS 45

stratis 1 έγραψε: Δεν ξερω τι εννοείτε κύριοι λεγοντας 'αγκάθια'.
Αλλα εγω λυπαμαι Νικο, τα χρηματα που 'καιω' καθε χρονο για να ζεσταθω.
Προτιμω να καψω 500 ευρω μεσω αγκαθιων εστω, παρα 1500 ευρωπουλα καιγοντας 'επιπλα'

ΕΠΙΠΛΑ!!!!!!!!!!!! ΜΟΝΟ ????????????????
Και λιγα λες.
Πες τα Στρατη!!!!!!!!!!!!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101675 από stratis 1

DOOM_NX έγραψε: Πάντως, φίλε, δε μιλάμε για πανάκριβους άχρηστους λέβητες που δεν μπορούν κάψουν κάτι που δεν είναι κατηγορίας Α1. Μιλάμε για φθηνούς λέβητες που είναι σχεδιασμένοι να καίνε 1 πράγμα με μεγάλη απόδοση και με το χαμηλότερο δυνατό κόστος παραγωγής. Οπότε, μιλάμε για απλή σχεδίαση καυστήρα και πολύ περιορισμένες ρυθμίσεις (αν υπάρχουν). Ακόμα και οι κινέζικες σόμπες προσφέρουν μεγαλύτερη ευελιξία. Δηλαδή είναι η περίπτωση που πρέπει να ταιριάζεις το καύσιμο στον καυστήρα.


Πανακριβος λεβητας η πελετοσομπα μπορει να ειναι και ενας κινεζικος αξιας οκτακοσιων ευρω.
Διοτι θα χαλασουμε πολυ περισσοτερα χρηματα για να τον επισκευαζουμε καθε τοσο αλλα και να τον τροφοδοτουμε με ακριβα εισαγωμενα πελλετ.(επιπλα)!!!!
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by stratis 1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101676 από stratis 1
Εγω παντως,
ψηφιζω Κοκιναβα,Κρετα πελλετ και Χρυσαφη
και μακαρι να δουν και αλλοι φως και να μπουν.
Εστω και απο το παραθυρο!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101679 από egglezos
Σωστά Στρατή, σκέπτεσαι υγιώς και έτσι πρέπει. Μην ξεχνάς όμως ότι υπάρχουν και άλλοι καταναλωτές που θέλουν να καίνε και οικονομικά και ξεκούραστα, όπως βέβαια το εννοεί ο καθένας αυτό...δεν μπορούμε να τα βάλουμε όλα μαζί, είναι απαραίτητο να τα κατηγοριοποιούμε σύμφωνα με τις ανάγκες του κάθε πελατολογίου.

εξ'άλλου, βλέπεις ότι οι λέβητες μου σε αυτά ειδικεύονται, στα καύσιμα που δεν είναι "έπιπλα" και είμαστε η μόνη ελληνική εταιρεία που κάνουμε τέτοια έρευνα και εξέλιξη πάνω στις πραγματικές ανάγκες της ελληνικής αγοράς στα καύσιμα ... άν περιμέναμε από τους Τούρκους τότε θα καίγαμε ακόμα κάρβουνο... (έτσι για να το διασκεδάσουμε και λίγο...) :lol:

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101681 από stratis 1

stratis 1 έγραψε: Εγω παντως,
ψηφιζω Κοκιναβα,Κρετα πελλετ και Χρυσαφη
και μακαρι να δουν και αλλοι φως και να μπουν.
Εστω και απο το παραθυρο!!!!




Και σιγουρα Σαμαρα γιατι ειναι μια Ελληνικη επιχειρηση!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.165 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ