Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93423 από foxsat
Σημερα ξεκιναμε τις εργασιες τοποθετησης 10 cm xps.Παντα συμφωνα με το προγραμμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93505 από pcstudios1
Καλησπέρα παιδιά και γω θέλω να μπω στο πρόγραμμα, ξεκίνησα μια επαφή με την εθνική τράπεζα, είμαι Θεσσαλονίκη.. επέλεξα εθνική γιατί είμαι πελάτης πιστεύοντας να εξυπηρετηθώ καλύτερα, ο μισθός μου είναι κάτω από 12000 και δεν έχω κανένα δάνειο άλλο και δεν χρωστώ στην τράπεζα, τι πιθανότητες έχω να μπω στο πρόγραμμα? η 3DS ENERGY ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ στην Θεσσαλονίκη είναι αξιόπιστη εταιρία? ευχαριστώ πολύ, το σπίτι μου είναι του 1975 και θέλει ανακαίνιση, θέλω να βάλω τέντα, κουφώματα και φυσικό αέριο.
Ευχαριστώ και περιμένω απαντήσεις!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93561 από γιαννης-δραμα

pcstudios1 έγραψε: Καλησπέρα παιδιά και γω θέλω να μπω στο πρόγραμμα, ξεκίνησα μια επαφή με την εθνική τράπεζα, είμαι Θεσσαλονίκη.. επέλεξα εθνική γιατί είμαι πελάτης πιστεύοντας να εξυπηρετηθώ καλύτερα, ο μισθός μου είναι κάτω από 12000 και δεν έχω κανένα δάνειο άλλο και δεν χρωστώ στην τράπεζα, τι πιθανότητες έχω να μπω στο πρόγραμμα? η 3DS ENERGY ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ στην Θεσσαλονίκη είναι αξιόπιστη εταιρία? ευχαριστώ πολύ, το σπίτι μου είναι του 1975 και θέλει ανακαίνιση, θέλω να βάλω τέντα, κουφώματα και φυσικό αέριο.
Ευχαριστώ και περιμένω απαντήσεις!!!

Λογικα εισαι μεσα και στο 70% επιδοτουμενο!
Για αρχη πρεπει να παρεις προεγκριση απο την τραπεζα και μετα θα πρεπει να βρεις εναν ενεργειακο επιθεωρητη,οπου αυτος θα σε καθοδηγησει για τα επομενα βηματα.
Καλη συνεχεια και πολυ υπομονη :silly:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93564 από kosmidis80

pcstudios1 έγραψε: Καλησπέρα παιδιά και γω θέλω να μπω στο πρόγραμμα, ξεκίνησα μια επαφή με την εθνική τράπεζα, είμαι Θεσσαλονίκη.. επέλεξα εθνική γιατί είμαι πελάτης πιστεύοντας να εξυπηρετηθώ καλύτερα, ο μισθός μου είναι κάτω από 12000 και δεν έχω κανένα δάνειο άλλο και δεν χρωστώ στην τράπεζα, τι πιθανότητες έχω να μπω στο πρόγραμμα? η 3DS ENERGY ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ στην Θεσσαλονίκη είναι αξιόπιστη εταιρία? ευχαριστώ πολύ, το σπίτι μου είναι του 1975 και θέλει ανακαίνιση, θέλω να βάλω τέντα, κουφώματα και φυσικό αέριο.
Ευχαριστώ και περιμένω απαντήσεις!!!



www.me-con.gr , εχω ακουσει πολυ καλα λογια για ανακαινισεις και αεριο, κανε και προς τα εκει καμια ερωτηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93566 από erimitis
παιδες μια γρηγορη ενημερωση τι παιζει με το CE και πειτε κανα λεβητα που να ειναι πιστοποιημενος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93578 από vag1234

erimitis έγραψε: παιδες μια γρηγορη ενημερωση τι παιζει με το CE και πειτε κανα λεβητα που να ειναι πιστοποιημενος.

Μάχη θα γίνει πάλι ...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.149 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ