Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148092 από Δημήτρης Κατσούνης
Εγώ πήρα Λάρισα 230 πριν κανα μήνα.

Γιατί φίλε BIOPEL να πάρουμε λευκορώσικο πέλλετ (που αν θες όλες αυτές οι χώρες μας "κυνηγάνε") και να μην δώσουμε λεφτά σε ελληνικά χέρια. Το έχω ξαναπεί, ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΕΛΛΕΤ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΒΑΛΑΝΤΙΟ. ΣΙΓΟΥΡΑ!!! Και αυτό που λες με τον ΦΠΑ κάτσε και σκέψου κι εσύ κι εγώ και όλοι μας τι σημαίνει και πως έμμεσα γυρίζει πάνω μας!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148094 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Παντως - Κωστα - και με μειωση 5 ευρω τον τοννο, για προμηθεια σεζον 30+ τοννων... ε δε το λες κι εκπτωση.....
Αν θυμαμαι καλα τα νουμερα του ειπε του Σπυρου, 258 τον τονο ( = 70 τσουβ.) το πρασινο...

( Ναι το γηροκομειο ειναι....)

Δεν ειναι περιεργο που ο ανθρωπος σκεφτεται πετρελαιο με ενα καυστηρα που καιει 18 ωρες το 24ωρο....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148095 από giannisp2
Απαντήθηκε από giannisp2 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

BIOPEL έγραψε: Καλημέρα Μιχάλη, εάν βρίσκεσαι περιοχή ανατολικά Θεσσαλονίκης ή έστω μέχρι κέντρο υπάρχει προμηθευτής με 200 ευρώ τον τόνο, κουβάλημα και στοίβαγμα από τον ίδιο χωρίς επιπλέον χρέωση.
Εισαγωγή από Λευκορωσία, αλλά χωρίς ΦΠΑ. Εάν θέλεις ΦΠΑ κάτι ολίγο περισσότερο θα πληρώσεις.


Ποιος είναι αυτός ο προμηθευτής και τι ποιότητα πέλλετ φέρνει;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148096 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΒΙΟPEL ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. απλα φιλε εχω υποτροπιασει με ολες αυτες τις παπαριες που λεει ο καθενας για τα πελλετ και τα μηχανηματα για να προτρεψουν στο βωμο του κερδους να αγορασει ο κοσμος και να αποκτησει προβληματα που δεν ΕΙΧΕ!ΑΝΧΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟ ΠΕΛΛΕΤ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΨΕΙ ΚΟΥΒΑΛΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑΤΑ ΖΗΜΙΕΣ ΜΑΥΡΙΛΑ !πρεπει να μαθεις την οικογενια πως δουλευουν αυτα τα διαολια τους ριχνεις ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ αν αναψε αν εχει το σιλο αν δουλεψαν τα ηλεκτρονικα του αν ειναι ασφαλες η θα παρεις φωτια για να μην παγωσουν αν δεν εισαι σπιτι.ΣΕ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΑΠΑΝΩ!ΤΟ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ.Εκανα χριστουγεννα την πρωτη φορα αγκαλια με τον λεβητα!!!!!!!!!!!!!!!!πως εχουν σταθερες τις τιμες που λενε αφου εδω στη ΛΑΜΙΑ κατω απο 4.5ΕΥΡΩ δεν βρισκεις το τσουβαλι μονο οταν βγαζουν προσφορες τα ΚΑΡΦΟΥΡ 3.15Ε!!!!!!ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ.ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΠΟΤΕ Ο ΝΑΣΙΚΑΣ ΣΤΟ ΕΡΤ3 ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ και να πιασουν πελατακια!!!!!!!!!καθε χρονο το ακριβαινουν!!!!!!!!εχω ηδη πετρελαιο απο περυσι με επιδοτηση που μου εχει ερθει κατω απο 50 λεπτα το λιτρο.αν δεν πεσει το πελλετ κατω απο 200ευρω ο τονος δεν αγοραζω.....ευτυχως που εχω κανει αποσβεση το πελετολεβητα και δε νε με νοιαζει!!!!παντως βλεπω ολοι πελετοσομπες και λεβητες πουλανε σε αγγελιες και εδω μεσα!ΤΥΧΑΙΟ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΣΙΧΑΘΗΚΑΝ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148097 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
FOKION ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΠΕΛΑΤΑΚΙΑ διοτι βλεπουν το πετρελαιο πεφτει και θα χασουν μεριδιο.ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΣΑΝ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΤΙΠΟΤΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148098 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αν ειχα "ψωνισει" περσι ισως και να σου εριχνα δικιο... βεβαια αυτα τα λεμε τωρα με τις τρεχουσες καταστασεις....
Προσωπικά ακόμα και αν το πετρελαιο πεσει στα 60 λεπτά ΔΕΝ με συμφαιρει για εναν πολυ απλό λογο
Το σπιτι για το μισο χρονο που κατοικειται ανα ημερα, χρειαζεται θερμανση πρακτικά μονο σε ενα δωματιο, και αναβει μονο η μια σομπα.
Οταν λοιπον καταυθασουν και τα υπολοιπα μελη της οικογενειας αναβει και η δευτερη σομπα.

Στην "επι πετρελαιου εποχη" ειναι προφανες οτι ζεσταινε - χωρις λογο - ολο το σπίτι...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.441 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ