Σόμπες pellet Ravelli

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10908 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli

Tsimp έγραψε: Χρηστο σε ευχαριστω για αυτο που εκανες για μενα,(ετσι πρεπει να λειτουργουν τα Forum και οχι να τσακονομαστε μεταξύ μας μηπως μπορεις να μου δωσεις το τηλ του προεδρου να μιλησω μαζιτου






Το τηλεφωνο του προεδρου δεν μπορω...δεν ξερω αν θελει ο ιδιος κατ αρχην.
Το τηλεφωνο του συνδεσμου υδραυλικων ομως μπορω;2310213558...αν το ζητησεις εκει μπορει να σου το δωσουν...η αν θελεις ασε στον συνδεσμο το δικο σου για να σε παρει αυτος.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Tsimp

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10909 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Θα ηθελα να ξεκαθαρισω οτι ουδεποτε ειχα η εχω σχεση με αυτον τον κλαδο(δουλευω σε εργοστασιο επεξεργασιας μαρμαρου)και δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να δυσφημισω την εν λογω εταιρια το μονο μου λαθος ειναι οτι αναφερθηκα ονομαστικα στην εν λογω εταιρια και θεωρησαν προφανως πως ειμαι ανταγωνιστρια εταιρια!Η σιωπη μου τις τελευταιες 2 μερες ισως θεωρηθηκε υποπτη για καποια μελη,σας διαβεβαιωνω οτι εγινε για να εκτονωθει η κατασταση παρολο που ηθελα να απαντησω στα υποτιμητικα σχολια αν και μπηκα για λιγο στο τριπακι και σε αυτο ζητω συγνωμη απο τους συμφορουμιτες.Εδω και ενα χρονο με βοηθησαν αρκετα καποια παιδια απο αυτο και το αλλο φορουμ και ετσι και εγω προσπαθησα να βοηθησω αλλους!Οσο γιαυτον που με στολισε με υποτιμητικα σχολια εχω να του πω πως θα περασω απο το μαγαζι να τα πουμε φιλικα και να εξηγησω τους λογους που αναφερθηκα στην εταιρια του!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11004 από melisokomos1
Απαντήθηκε από melisokomos1 στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
entaksi to al 13 to eygaze sixna otan omos katalaya arxiza ke thn kathariza sixna qsq gia service thn exo pari apo enan sikeni filoy o opios htan thesaloniki opote katalayenis gia ayto prospatho apo sait na vro kapia lisi telika mpori kapios na moy pi pos tha vro ton kodiko gia na figi apo tin othoni to service ke na anapsi re pedia akoma kani krio
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by melisokomos1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11014 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Ο κωδικος ειναι νομιζω το 35 για το μηδενισμα των ωρων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11031 από jose pelleto
Απαντήθηκε από jose pelleto στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli

melisokomos1 έγραψε: entaksi to al 13 to eygaze sixna otan omos katalaya arxiza ke thn kathariza sixna qsq gia service thn exo pari apo enan sikeni filoy o opios htan thesaloniki opote katalayenis gia ayto prospatho apo sait na vro kapia lisi telika mpori kapios na moy pi pos tha vro ton kodiko gia na figi apo tin othoni to service ke na anapsi re pedia akoma kani krio


melisokomos1 θα μας βοηθούσες πολύ φίλε μου εαν εγραφες Ελληνικά.

Οι σοφοί άνθρωποι μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν, οι ανόητοι επειδή πρέπει να πουν κάτι
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11124 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli

melisokomos1 έγραψε: entaksi to al 13 to eygaze sixna otan omos katalaya arxiza ke thn kathariza sixna qsq gia service thn exo pari apo enan sikeni filoy o opios htan thesaloniki opote katalayenis gia ayto prospatho apo sait na vro kapia lisi telika mpori kapios na moy pi pos tha vro ton kodiko gia na figi apo tin othoni to service ke na anapsi re pedia akoma kani krio


Στο Forum γράφουμε με ελληνικούς χαρακτήρες και οχι με Greekenglish. Και διορθωσε σε παρακαλώ και τα προηγούμενα μυνηματα σου στα ελληνικά.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.110 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ