Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25691 από γιαννης-δραμα
Ηρθε και το δικο μου φιλτρο χθες και με την πρωτη ματια λες τι θηριο ειναι αυτο :P
Λοιπον χθες εκατσα και το τοποθετησα,εκανα και την τρυπα για την εισαγωγη αερα απο εξω και το συναρμολογησα με καποια μικρα προβληματακια που τα ελυσα(αλλα ευκολα και αλλα λιγο πιο δυσκολα),και επειδη ημουν λιγο κουρασμενος ειπα να το δοκιμασω σημερα αλλα η ατυχια ειναι οτι σημερα δεν εχει νερο η πολη μας και ετσι η δοκιμη παει για αυριο.
Θα προσπαθησω να ανεβασω 2-3 φωτο αν τα καταφερω :S
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25703 από stergiosbik

γιαννης-δραμα έγραψε: Ηρθε και το δικο μου φιλτρο χθες και με την πρωτη ματια λες τι θηριο ειναι αυτο :P
Λοιπον χθες εκατσα και το τοποθετησα,εκανα και την τρυπα για την εισαγωγη αερα απο εξω και το συναρμολογησα με καποια μικρα προβληματακια που τα ελυσα(αλλα ευκολα και αλλα λιγο πιο δυσκολα),και επειδη ημουν λιγο κουρασμενος ειπα να το δοκιμασω σημερα αλλα η ατυχια ειναι οτι σημερα δεν εχει νερο η πολη μας και ετσι η δοκιμη παει για αυριο.
Θα προσπαθησω να ανεβασω 2-3 φωτο αν τα καταφερω :S


Aν βλεπω καλα στην πρωτη φωτο εισαι ισογειο?
Αν ναι το νου σου στο φιλτρο.
Ολο κ κανενα "καλοπαιδο" μπορει να το βαλει στο ματι κ στο κλεψει.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25747 από γιαννης-δραμα

stergiosbik έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Ηρθε και το δικο μου φιλτρο χθες και με την πρωτη ματια λες τι θηριο ειναι αυτο :P
Λοιπον χθες εκατσα και το τοποθετησα,εκανα και την τρυπα για την εισαγωγη αερα απο εξω και το συναρμολογησα με καποια μικρα προβληματακια που τα ελυσα(αλλα ευκολα και αλλα λιγο πιο δυσκολα),και επειδη ημουν λιγο κουρασμενος ειπα να το δοκιμασω σημερα αλλα η ατυχια ειναι οτι σημερα δεν εχει νερο η πολη μας και ετσι η δοκιμη παει για αυριο.
Θα προσπαθησω να ανεβασω 2-3 φωτο αν τα καταφερω :S


Aν βλεπω καλα στην πρωτη φωτο εισαι ισογειο?
Αν ναι το νου σου στο φιλτρο.
Ολο κ κανενα "καλοπαιδο" μπορει να το βαλει στο ματι κ στο κλεψει.

Οχι Στεργιο ειμαι πρωτο οροφο(3.5-4μ) :lol: παντως τους ληστες που μπηκαν στο σπιτι τον ιουνιο δεν τους πτοησε το υψος :angry: ευτυχως που μαλλον απο κατι φοβηθηκαν και εφυγαν χωρις να παρουν τιποτα :P
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25887 από Moschalis
Καλημέρα σας,
Το μόνο που έχω να πω , αν διαβάζετε και το τεστ με τα πέλλετ θα το δείτε, οτι το φίλτρο τα πάει περίφημα με ότι πέλλετ και να έχουμε δοκιμάσει μέχρι τώρα, δεν έχει βγάλει το παραμικρό.
Μένουν αρκετά ακόμη , είδωμεν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25891 από michalisgr
καλημερα..εγω χθες εκανα τη τελευταια δοκιμη με το φιλρτο και θα το δουλεψω κανονικα το χειμωνα.. τα πελλετ ηταν Schweighofer. Ολα καλα δεν εβγαλε τιποτα.. ουτε καπνο ουτε βρωμα.. Κα. Μοσχλαη σας ευχαριστουμε για ολα οσα κανετε για το φορουμ..


Απλα το ΞΑΝΑΛΕΩ!!! ΒΑΛΤΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΟΝΙΜΗ ΠΑΡΟΧΗ ΝΕΡΟΥ ΣΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΣΑΣ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25957 από γιαννης-δραμα

Επανερχομαι με καινουργια βιντεακια το βραδυ!
Το φιλτρο μεχρι στιγμης δουλευει αψογα!
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.128 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ