Συζήτηση και απόψεις για τις προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13265 από sugarboy

giogud έγραψε: Και πόσες παλέτες θα στείλεις στην κούτρα; 20, 30, 100, 200, 1000; Αστεία πράγματα.



???????????????????????????????????????????????????????????

Μόνο και μόνο απο αυτό που έγραψες, κατάλαβα πολλά πράγματα και το ποιός πραγματικά είσαι και πώς σκέφτεσαι......

Ρε φίλε..... 100, 200, 1000 παλέττες είναι και αντίστοιχοι τόνοι.....
τόσους δεν έκανες όλη την σαιζόν.... και μη μου το παίξεις όμορφος και υπεράνω.....

Και προπάντων να σέβεσαι και να μην υποτιμάς.
Και δεν εννοώ εμένα.... εννοώ τους πελάτες σου... δηλαδή αυτούς που σε διαβάζουν!!!
Βασικός κανόνας στη ζωή και στο εμπόριο. ;)

Την παροιμία "τον φτύνεις και λέει βρέχει" την ξέρεις?

Αντε, πες ενα ευχαριστώ ακόμα!

Τέλος. Δεν υποτιμάω άλλο τη νοημοσύνη μου και δεν θέλω να κουράζω ανούσια το φόρουμ.

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13266 από sugarboy

giogud έγραψε: Δηλαδή τελική τιμή ανά τόνο;



ειχς κσεφυιγ? (έχεις χαζέψει δηλαδή?)

δες την προσφορά, σκέψου πόσους τόνους θέλεις, κάνε τον πολλαπλασιασμό, πρόσθεσε τα μεταφορικά, διαίρεσε με τους τόνους και θα βρείς την τελική τιμή!!!

Μα καλά ρε!!! τόσο χαζός να είσαι? δεν γίνεται!!!!! αποκλείεται!!!!!

Τελικά είναι ΠΟΛΥΥΥΥ μεγάλη η αγωνία σου...... και περίμενε.... δεν τα έμαθες όλα τα νέα.....

αχ αχ!!!! :lol: :lol:

Να'σαι καλά ρε Γκουντ.... πάλι μου έφτιαξες το βράδυ!!!!

Μα την Παναγία, σου βάζω τώρα +1 στο κάρμα σου, έτσι γιατί χαίρομαι να σε διαβάζω.....\αντε καληνύχτα τώρα! (ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΆΝΤΑ, ΑΛΛΆ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΊς ΠΟΥΘΕΝΆ)

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13267 από giogud
Ήθελα να πω οτι η προσέγγιση του "κούτρα" δεν είναι σοβαρή. Δεν μπορεί να στηριχτεί κάποιος σε αυτό.
Αν θες λες και την τελική τιμή.

Τελικά είναι ΠΟΛΥΥΥΥ μεγάλη η αγωνία σου

Να πουλήσει η εταιρία 200 τόνους. Μια εταιρία με 4 συνεταίρους, άλλους 3 υπαλλήλους, 3 καταστήματα, 2 αποθήκες (συνολικά 1100τμ) και 3 φορτηγά έχει αγωνία να πουλήσει 200-250 τόνους. Μάλιστα. Καληνύχτα.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13268 από sugarboy
ΧΑΛΑΡΑ..... Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΧΑΛΑΡΑ......

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13269 από sugarboy

giogud έγραψε: Ήθελα να πω οτι η προσέγγιση του "κούτρα" δεν είναι σοβαρή. Δεν μπορεί να στηριχτεί κάποιος σε αυτό.
Αν θες λες και την τελική τιμή.

¨

Όταν σου λέω οτι εσένα σκέφτομαι, εσυ δεν με ακούς..... θα σου χαλάσω το βράδυ αλλα, εσυ το θέλησες....
λοιπόοοννννν ..... η κούτρα φίλε μου......

ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ......
μεταφορικά θα χρεώσεις ξανά όταν θα κλείσουν τα καλοκαιρινά..... ;)

και αν μέχρι τότε δεν αποφασίσω να βγάλω κανένα 8τονο κι εγω.....

ονειρα γλυκά.... και μην αμφιβάλεις.... είναι αλήθεια..... δεν είναι όνειρο....

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13270 από sugarboy

giogud έγραψε:

sugarboy έγραψε: Ρε Γκουντέλια....

Μια ερώτηση......

Η δυσλεξία είχε ανακαλυφτεί τότε???? ΡΕ φίλε.... άλλο σε ρωτάω άλλο με απαντάς!!!!

αΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΆΖΕΙ.... μου αρέσει(ς)!!!!

Άντε σιγά σιγά να πούμε καληνύχτα γιατί και αύριο μέρα είναι.....


Δεν μπορείς να πεις τελική τιμή; Αν αύριο σου παραγγείλει κάποιος στην Καρδία για παράδειγμα...(jnet), σε τι τιμή θα παραδόσεις; Η δική μου τελική είναι από 239-237€ αναλόγως με το αν θα μπορέσω να συνδυάσω τις παραδόσεις. ΕΣΥ;

Θα σε στεναχωρήσω εντος των ημερών και δεν το θέλω αλλά δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά....

Λίγο οι 4 δόσεις, λίγο ένα μαγαζάκι ακόμη, λίγο κάτι συνδυασμένα φορτία.......... ΠΕΡΙΜΕΝΕ.....

Ρε συ Ζαχαρία. Δεν μιλάω σχεδόν καθόλου για σένα. Κατά βάση απαντάω μόνο στις επιθέσεις σου. Τι πρόβλημα έχεις; Είναι δυνατόν να στεναχωρηθώ επειδή εσύ θα ανοίξεις κάποιο μαγαζί; Δεν σε καταλαβαίνω. Όλο υπονοούμενα. Κάνε οτι καταλαβαίνεις. Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα. Κοίτα την δουλειά σου, να κοιτάξω και γω την δικιά μου. Γράφω κάτι, κατευθείαν να πεις τα χαζά σου. Μίλα για τα δικά σου προϊόντα, για τις δικές σου παραδόσεις, για τις δικές σου τιμές. Άσε εμάς να φάμε τα μούτρα μας.
Αν κάποιος πελάτης με ρωτήσει για 9 τόνους και συ καταφέρεις και παραδόσεις με καλύτερη τιμή, με γειά σου με χαρά σου. Έτσι είναι τα πράγματα. Που το κακό; Δώσε και συ ενδεικτικές τιμές με παράδοση και άσε να αποφασίσει ο καθένας.



διπλωμάτη μου εσυυυυ!!!! Με λένε ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζω!!!

Τελικά, πες μου αν έχει η αν δεν έχει πιστοποιητικό και θα σε αφήσω να κάνεις τη δουλειά σου, όπως εσυ ξέρεις ;)

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ