Συζήτηση και απόψεις για τις προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13354 από klaz
εμενα μου την σπαει που πρεπει να δωσω μπραφ μετρητουρα πανω απο 1200 ευρω με τη μια.καλο δεν λεω οικονομικο σαν καυσιμο αλλα ποιο καυσιμο σου ζηταει προκαταβολικα ολο το ποσο της χρονιας μαζικα για να κανεις οικονομια....??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13355 από sugarboy

klaz έγραψε: εμενα μου την σπαει που πρεπει να δωσω μπραφ μετρητουρα πανω απο 1200 ευρω με τη μια.καλο δεν λεω οικονομικο σαν καυσιμο αλλα ποιο καυσιμο σου ζηταει προκαταβολικα ολο το ποσο της χρονιας μαζικα για να κανεις οικονομια....??



Αγόρασέ το με 4 άτοκες δόσεις! ;)

Δες τα ποστ στην αρχή.....

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13356 από giogud

klaz έγραψε: εμενα μου την σπαει που πρεπει να δωσω μπραφ μετρητουρα πανω απο 1200 ευρω με τη μια.καλο δεν λεω οικονομικο σαν καυσιμο αλλα ποιο καυσιμο σου ζηταει προκαταβολικα ολο το ποσο της χρονιας μαζικα για να κανεις οικονομια....??


Δηλαδή ένα όφελος 250€ μέσα σε 8 μήνες, επενδύοντας 1200€ είναι λίγα; Ακόμα και να πάρεις δάνειο. Τα 1200€ και με 10% επιτόκιο, θα σου στοιχίσουν 80€ το 8μηνο. Πάλι θα κερδίσεις 170€.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13357 από mastoras
Σιγά ρε παίδες :woohoo: .......μην τον τραβάτε τον άνθρωπο τόσο πολύ, θα του σκίσετε κανένα μανίκι. :lol: :lol:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giogud

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13359 από sugarboy

giogud έγραψε:

klaz έγραψε: εμενα μου την σπαει που πρεπει να δωσω μπραφ μετρητουρα πανω απο 1200 ευρω με τη μια.καλο δεν λεω οικονομικο σαν καυσιμο αλλα ποιο καυσιμο σου ζηταει προκαταβολικα ολο το ποσο της χρονιας μαζικα για να κανεις οικονομια....??


Δηλαδή ένα όφελος 250€ μέσα σε 8 μήνες, επενδύοντας 1200€ είναι λίγα. Ακόμα και να μην τα έχεις, συμφέρει να αγοράσεις με πιστωτική κάρτα. Τα 1200€ με 17% επιτόκιο, θα σου στοιχίσουν 136€. Πάλι θα κερδίσεις 115€.



Γιωργο.....



Μιας και "ασχολήθηκες" (το πιασες το υπονούμενο, οπότε μή ζητάς τα ρέστα απο μένα) ;) με το θέμα πιστωτική κάρτα... να σου εξηγήσω κάτι για να το ξέρεις.......


Όταν μια ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ εχει ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ να κάνει ΑΤΟΚΕΣ δόσεις, τότε ο πελάτης ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟΚΟ, αν εξοφλεί την δόση του κάθε μήνα!!! γιατί πολύ απλά και η επιχείρηση παίρνει τμηματικά τα λεφτά της απο την τράπεζα.... οπότε μέχρι 350.000 ευρώ που έχω πλαφόν.... αντέχω να χρηματοδοτήσω με 0% ΕΠΙΤΟΚΙΟ!!!

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giogud

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13360 από sugarboy
κΑΛΗΝΎΧΤΑ ΤΩΡΑ.... ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ + ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ!!!! :whistle:

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ