Συζήτηση και απόψεις για τις προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13361 από KERBEROS
Sugarboy και giogud, με καλή διάθεση το λέω:

Κάντε λίγο πίσω πλέον στην όλη διαδικασία, εκτός αν σας ζητείται κάτι προσωπικά.
Είναι άκομψο να επεμβαίνετε κάθε λίγο και λιγάκι, για να σχολιάζετε τα σχόλια που γίνονται για την όλη διαδικασία ή για να σχολιάζει ο ένας τον άλλον.
Εξάλλου, υπάρχουν και άλλοι δύο εμπορευόμενοι που έκαναν προσφορές και που νομίζω ότι αδικούνται απ' αυτό το μπαϊράκι ερωταπαντήσεων.
Ας κρατήσουμε τα προσχήματα...

Εννοείται ότι τα παραπάνω δεν ισχύουν για οποιοδήποτε άλλο θέμα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by KERBEROS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giogud

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13365 από sugarboy

KERBEROS έγραψε: Sugarboy και giogud, με καλή διάθεση το λέω:

Κάντε λίγο πίσω πλέον στην όλη διαδικασία, εκτός αν σας ζητείται κάτι προσωπικά.
Είναι άκομψο να επεμβαίνετε κάθε λίγο και λιγάκι, για να σχολιάζετε τα σχόλια που γίνονται για την όλη διαδικασία.
Εξάλλου, υπάρχουν και άλλοι δύο εμπορευόμενοι που έκαναν προσφορές και που νομίζω ότι αδικούνται απ' αυτό το μπαϊράκι ερωταπαντήσεων.
Ας κρατήσουμε τα προσχήματα...

Εννοείται ότι τα παραπάνω δεν ισχύουν για οποιοδήποτε άλλο θέμα.




ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ και θα σταματήσω κι εγώ!

Ή μάλλον Πέτρο, σταματάω εγω, γιατί καταλαβαίνω πολλά πράγματα.... κάποτε μου είχες γράψει οτι ήμουν ο μόνος που κατάλαβε.... τώρα μετα λύπης μου σου λέω οτι κατάλαβα κι άλλα πράγματα!!!

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13367 από sugarboy

sugarboy έγραψε:

giogud έγραψε:

klaz έγραψε: εμενα μου την σπαει που πρεπει να δωσω μπραφ μετρητουρα πανω απο 1200 ευρω με τη μια.καλο δεν λεω οικονομικο σαν καυσιμο αλλα ποιο καυσιμο σου ζηταει προκαταβολικα ολο το ποσο της χρονιας μαζικα για να κανεις οικονομια....??


Δηλαδή ένα όφελος 250€ μέσα σε 8 μήνες, επενδύοντας 1200€ είναι λίγα. Ακόμα και να μην τα έχεις, συμφέρει να αγοράσεις με πιστωτική κάρτα. Τα 1200€ με 17% επιτόκιο, θα σου στοιχίσουν 136€. Πάλι θα κερδίσεις 115€.




Γιωργο.....

Μιας και "ασχολήθηκες" (το πιασες το υπονούμενο, οπότε μή ζητάς τα ρέστα απο μένα) ;) με το θέμα πιστωτική κάρτα... να σου εξηγήσω κάτι για να το ξέρεις.......


Όταν μια ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ εχει ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ να κάνει ΑΤΟΚΕΣ δόσεις, τότε ο πελάτης ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟΚΟ, αν εξοφλεί την δόση του κάθε μήνα!!! γιατί πολύ απλά και η επιχείρηση παίρνει τμηματικά τα λεφτά της απο την τράπεζα.... οπότε μέχρι 350.000 ευρώ που έχω πλαφόν.... αντέχω να χρηματοδοτήσω με 0% ΕΠΙΤΟΚΙΟ!!!




Οπότε φίλε klaz, αν έχεις κάρτα, δεν τα δίνεις μπράφ!!!

ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΚΟΥΣ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ 10-20 ΕΥΡΩ!!


....

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13372 από mastoras
:lol: :lol:



...έχε τον νου σου sugarboy !!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13375 από sugarboy

mastoras έγραψε: :lol: :lol:




...έχε τον νου σου sugarboy !!!!!



Δεν παίζεσαι....!!!! <3 :cheer: :cheer: :cheer: :) :) :)

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13378 από KERBEROS

sugarboy έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Sugarboy και giogud, με καλή διάθεση το λέω:

Κάντε λίγο πίσω πλέον στην όλη διαδικασία, εκτός αν σας ζητείται κάτι προσωπικά.
Είναι άκομψο να επεμβαίνετε κάθε λίγο και λιγάκι, για να σχολιάζετε τα σχόλια που γίνονται για την όλη διαδικασία.
Εξάλλου, υπάρχουν και άλλοι δύο εμπορευόμενοι που έκαναν προσφορές και που νομίζω ότι αδικούνται απ' αυτό το μπαϊράκι ερωταπαντήσεων.
Ας κρατήσουμε τα προσχήματα...

Εννοείται ότι τα παραπάνω δεν ισχύουν για οποιοδήποτε άλλο θέμα.




ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ και θα σταματήσω κι εγώ!

Ή μάλλον Πέτρο, σταματάω εγω, γιατί καταλαβαίνω πολλά πράγματα.... κάποτε μου είχες γράψει οτι ήμουν ο μόνος που κατάλαβε.... τώρα μετα λύπης μου σου λέω οτι κατάλαβα κι άλλα πράγματα!!!


Δεν ξέρω τι κατάλαβες και για ποιον, εγώ προσπαθώ με νύχια και με δόντια να κρατήσω μια διαδικασία σε κόσμια πλαίσια. Αυτό το γνώριζα εξ αρχής ότι θα έχει κι ένα τίμημα. Ήμουν προετοιμασμένος ότι τελικά θα βγω και ζημιωμένος και 'ύποπτος'. Δεν πειράζει, το αντιπαρέρχομαι.

Εγώ πρωτομίλησα φοβούμενος μπινελίκια από καταναλωτές προς εσάς και πήγα να το προλάβω, αλλά τελικά ξεκινήσατε εσείς να τρώγεστε μεταξύ σας. Από αλλού το περιμέναμε κι απ' αλλού μας ήρθε...
Η διαδικασία προχωράει μια χαρά και θα προχωρήσει ακόμα καλύτερα. Όλοι θα κερδίσουμε, και εσείς και εμείς. Γιατί να παλεύουμε με σκιές;
Και σου ξαναλέω κάτι τελευταίο. Γιατί νομίζεις ότι είμαστε τόσο αφελείς όλοι, ώστε να μην καταλαβαίνουμε αν κάποιος θέλει να μας παραπληροφορήσει;
Ζαχαρία, είσαι πολύ έξυπνος άνθρωπος για να παρασύρεσαι από συναισθήματα...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ