Συζήτηση και απόψεις για τις προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13382 από sugarboy

KERBEROS έγραψε:

sugarboy έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Sugarboy και giogud, με καλή διάθεση το λέω:

Κάντε λίγο πίσω πλέον στην όλη διαδικασία, εκτός αν σας ζητείται κάτι προσωπικά.
Είναι άκομψο να επεμβαίνετε κάθε λίγο και λιγάκι, για να σχολιάζετε τα σχόλια που γίνονται για την όλη διαδικασία.
Εξάλλου, υπάρχουν και άλλοι δύο εμπορευόμενοι που έκαναν προσφορές και που νομίζω ότι αδικούνται απ' αυτό το μπαϊράκι ερωταπαντήσεων.
Ας κρατήσουμε τα προσχήματα...

Εννοείται ότι τα παραπάνω δεν ισχύουν για οποιοδήποτε άλλο θέμα.




ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ και θα σταματήσω κι εγώ!

Ή μάλλον Πέτρο, σταματάω εγω, γιατί καταλαβαίνω πολλά πράγματα.... κάποτε μου είχες γράψει οτι ήμουν ο μόνος που κατάλαβε.... τώρα μετα λύπης μου σου λέω οτι κατάλαβα κι άλλα πράγματα!!!


Δεν ξέρω τι κατάλαβες και για ποιον, εγώ προσπαθώ με νύχια και με δόντια να κρατήσω μια διαδικασία σε κόσμια πλαίσια. Αυτό το γνώριζα εξ αρχής ότι θα έχει κι ένα τίμημα. Ήμουν προετοιμασμένος ότι τελικά θα βγω και ζημιωμένος και 'ύποπτος'. Δεν πειράζει, το αντιπαρέρχομαι.

Εγώ πρωτομίλησα φοβούμενος μπινελίκια από καταναλωτές προς εσάς και πήγα να το προλάβω, αλλά τελικά ξεκινήσατε εσείς να τρώγεστε μεταξύ σας. Από αλλού το περιμέναμε κι απ' αλλού μας ήρθε...
Η διαδικασία προχωράει μια χαρά και θα προχωρήσει ακόμα καλύτερα. Όλοι θα κερδίσουμε, και εσείς και εμείς. Γιατί να παλεύουμε με σκιές;
Και σου ξαναλέω κάτι τελευταίο. Γιατί νομίζεις ότι είμαστε τόσο αφελείς όλοι, ώστε να μην καταλαβαίνουμε αν κάποιος θέλει να μας παραπληροφορήσει;


Ζαχαρία, είσαι πολύ έξυπνος άνθρωπος για να παρασύρεσαι από συναισθήματα...


Έχεις δίκαιο.... Και πολύ μάλιστα στο τελευταίο που έγραψες!!!

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13402 από KERBEROS

sugarboy έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

sugarboy έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Sugarboy και giogud, με καλή διάθεση το λέω:

Κάντε λίγο πίσω πλέον στην όλη διαδικασία, εκτός αν σας ζητείται κάτι προσωπικά.
Είναι άκομψο να επεμβαίνετε κάθε λίγο και λιγάκι, για να σχολιάζετε τα σχόλια που γίνονται για την όλη διαδικασία.
Εξάλλου, υπάρχουν και άλλοι δύο εμπορευόμενοι που έκαναν προσφορές και που νομίζω ότι αδικούνται απ' αυτό το μπαϊράκι ερωταπαντήσεων.
Ας κρατήσουμε τα προσχήματα...

Εννοείται ότι τα παραπάνω δεν ισχύουν για οποιοδήποτε άλλο θέμα.




ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ και θα σταματήσω κι εγώ!

Ή μάλλον Πέτρο, σταματάω εγω, γιατί καταλαβαίνω πολλά πράγματα.... κάποτε μου είχες γράψει οτι ήμουν ο μόνος που κατάλαβε.... τώρα μετα λύπης μου σου λέω οτι κατάλαβα κι άλλα πράγματα!!!


Δεν ξέρω τι κατάλαβες και για ποιον, εγώ προσπαθώ με νύχια και με δόντια να κρατήσω μια διαδικασία σε κόσμια πλαίσια. Αυτό το γνώριζα εξ αρχής ότι θα έχει κι ένα τίμημα. Ήμουν προετοιμασμένος ότι τελικά θα βγω και ζημιωμένος και 'ύποπτος'. Δεν πειράζει, το αντιπαρέρχομαι.

Εγώ πρωτομίλησα φοβούμενος μπινελίκια από καταναλωτές προς εσάς και πήγα να το προλάβω, αλλά τελικά ξεκινήσατε εσείς να τρώγεστε μεταξύ σας. Από αλλού το περιμέναμε κι απ' αλλού μας ήρθε...
Η διαδικασία προχωράει μια χαρά και θα προχωρήσει ακόμα καλύτερα. Όλοι θα κερδίσουμε, και εσείς και εμείς. Γιατί να παλεύουμε με σκιές;
Και σου ξαναλέω κάτι τελευταίο. Γιατί νομίζεις ότι είμαστε τόσο αφελείς όλοι, ώστε να μην καταλαβαίνουμε αν κάποιος θέλει να μας παραπληροφορήσει;


Ζαχαρία, είσαι πολύ έξυπνος άνθρωπος για να παρασύρεσαι από συναισθήματα...


Έχεις δίκαιο.... Και πολύ μάλιστα στο τελευταίο που έγραψες!!!


Όλα στραβά τα παίρνεις...
Λοιπόν, εγώ δεν παρεμβαίνω άλλη φορά. Ας κάνετε ότι σας φωτίσει ο θεός. Ο Jnet είναι υπεύθυνος.
Όλοι τρελαμένοι είστε και ψάχνετε εχθρούς.
Βαρέθηκα...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13404 από KERBEROS

jnet έγραψε: Ενημερώνω ότι πήραμε τελικά τιμή για ALFAWOOD στα 255€ με το ΦΠΑ. Αναμείνατε να μπει και στην λίστα.


Γιώργο, ευτυχώς, για να βρω την ησυχία μου...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13405 από jnet

KERBEROS έγραψε: Ο Jnet είναι υπεύθυνος.

Σταυρώστε τον :lol: :lol: :lol:

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13406 από jnet

KERBEROS έγραψε:

jnet έγραψε: Ενημερώνω ότι πήραμε τελικά τιμή για ALFAWOOD στα 255€ με το ΦΠΑ. Αναμείνατε να μπει και στην λίστα.


Γιώργο, ευτυχώς, για να βρω την ησυχία μου...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13438 από klaz
μανικι δεν μου σκιζεται τα εχει παρει η τραπεζα.
ας κανω λοιπον ανακεφαλαιωση....
χρηματα δεν εχω,πιστωτικη εχω αλλα ειναι σε κατασταση λιποθυμιας,ανεργος ειμαι εδω και πολυ καιρο....
ΑΡΑ.....μαλλον τον επομενο χειμωνΑ θα ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΥΟ.


αποτελεσμα??
το πελλετ δεν κανει για μενα.
καλο βραδι κυριοι.
θα σκεπαστω αρχικα με κουβερτες,και οταν μου τις παρουν και αυτες,τοτε θα αναγκαστω να κλεψω καποιον μπλε καδο και θα σκεπαστω με χαρτονια.......ΡΕ ΠΩΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΤΕ ΕΤΣΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ....
ΥΓ. σε τιποτε απο αυτα που εγραψα δεν θελησα να κανω χιουμορ ..δυστυχως.
ερχονται δυσκολοι μηνες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ