"Αρένα" Συμμετοχές

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121872 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές
Πάλι;
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121873 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Πάλι;


Θεοδόση απευθυνομαι σε μέλη που δεν εχουν πρόσβαση στην Αρενα.
Επείδη ξαναεκανες σχετική ερώτηση μήπως δεν βλεπεις την Αρενα γιατί είσαι δηλωμένος και ενοείται οτι πρεπει να την βλεπεις.

Το Μυνημα μου βασικά απευθυνεται σε καποιους που ενω παρακολουθούσαν το συγκεκριμένο θέμα, ξαφνικά εξαφανίστηκε από την Οθόνη και ψάχνουν να βρούν πού είναι πλεον.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121888 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές
Και εγώ από μέσα μου "ΠΑΛΙ????" ρώτησα...

Γιατί κάθε ενδιαφέρον θέμα αντί να μένει προσβάσιμο σε όλους (και όταν λέω όλους εννοώ όλους) , να μεταφέρεται στην αρένα αντί να γίνεται σύσταση/φιλτράρισμα στα 1-2 θερμόαιμα μέλη που το χαλάνε?

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by liakjim.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121890 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές

liakjim έγραψε: Και εγώ από μέσα μου "ΠΑΛΙ????" ρώτησα...

Γιατί κάθε ενδιαφέρον θέμα αντί να μένει προσβάσιμο σε όλους (και όταν λέω όλους εννοώ όλους) , να μεταφέρεται στην αρένα αντί να γίνεται σύσταση/φιλτράρισμα στα 1-2 θερμόαιμα μέλη που το χαλάνε?


Θα γίνει η προσπαθεια να διαχωριστούν τα ασχημα post και να ξαναγυρίσει σε κοινη θέα η ουσία του θέματος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa, liakjim
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121906 από ΠέτροςΤ
Απαντήθηκε από ΠέτροςΤ στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές
ΠέτροςΤ.

RAVELLI HRV 160.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121910 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές

ΠέτροςΤ έγραψε: ΠέτροςΤ.

Εγινες

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ