Κλήρωση μιας παλέτας pellet Creta, 11 Φεβρουαρίου

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #132657 από pnikos
Έτσι...δοκίμασε το κ βλέπεις...απλά εγώ μετέφερα την εμπειρία μου. Κ σας αναφέρω πάλι ότι το πρόβλημα ήταν στη στάχτη κ όχι στη καύση.Δεν κάνει για σόμπες κ λέβητες με ποτηράκι.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #132661 από electron
Παιδιά εγώ το καίω μόνο του και το παλιό και το καινούριο και δεν έχω κανένα πρόβλημα!, Άπλα στο καινούριο ανέβασα λίγο τον αέρα μείωσα κατά 2''sec το τάισμα και καίγεται καλύτερα.
Μάλιστα στο παλαιό έβαζα στα 30κ και 7,5 κιλά πυρηνοξυλο του Χατζελη που είχα από πέρυσι!

Εντύπωση επίσης μου έκανε ότι δεν καπνίζει σχεδόν καθόλου σε σχέση με το 80-20. Όποιος φίλος θέλει να το πουλήσει (από Αθήνα) ας μου στείλει e-mail με το τι ποσότητα και πόσο ζητάει.

Με ενδιαφέρει η αγορά αρκεί να είναι κάτω από την τιμή που το δίνει ο Χάρης {Creta} (αλλιώς δεν έχει νόημα να το πάρω τώρα καθώς έχω στοκ)


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132684 από pnikos
Electron. Αν σε ενδιαφέρει πραγματικά στείλε μου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. που είσαι στην Αθήνα και να συζητήσουμε κ τη τιμή

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132702 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Κι από Θεσσαλονίκη και περίχωρα κανείς αν ενδιαφέρεται, θα βρεθεί λύση...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #132715 από electron

pnikos έγραψε: Electron. Αν σε ενδιαφέρει πραγματικά στείλε μου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. που είσαι στην Αθήνα και να συζητήσουμε κ τη τιμή

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Καλημέρα, εστάλει! :)


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #132722 από anisos
Φίλε Fritakos τώρα είδα το μήνυμα σου , όσο αφορά το pellet είναι το σκούρο οπότε πρέπει να είναι το 80-20 , όσον αφορά τα μεταφορικά θα τα κανονίσω εγώ...στείλε μου email αν σε ενδιαφέρει ... Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ