Eπιλογή ξυλολέβητα

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41519 από alex5815
Απαντήθηκε από alex5815 στο θέμα Eπιλογή ξυλολέβητα
1993 με φαπα
ladomat γυρω 350- 370
δοχειο αδρανειας 1000 λιτρα 950-1000

μας κανουν 3.293

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41669 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Eπιλογή ξυλολέβητα
τωρα γεια χαρα! Δεν ειναι η καλυτερη περιοδος αγορα μηχανηματος!

Επαιζε προσφορα σε εκεινα τα χρηματα.


ΚΑΙ κατι που εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να το λεω! ΜΗΝ κοιτατε τι λενε τα σαιτ και τι σας λενε στα τηλεφωνα! Η αγορα-πωληση θελει προσωπικη επαφη και το παζαρι ειναι μεσα στο προγραμμα φυσικα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41690 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Eπιλογή ξυλολέβητα

alex5815 έγραψε: 1993 με φαπα
ladomat γυρω 350- 370
δοχειο αδρανειας 1000 λιτρα 950-1000

μας κανουν 3.293


Αλέξανδρε άν ψάξεις καλύτερα, θα πάθεις πλάκα με τις διαφορές που υπάρχουν στην τιμή στο ίδιο μηχάνημα από έμπορο σε έμπορο .Δέν αναφέρομαι συγκεκριμένα γιατί δεν με έχει απασχολήσει αλλά από αυτά που έχω δεί και μόνο . Σίγουρα η περίοδος δεν είναι η καλύτερη δυνατή , αλλά όπως γράφει και ο Κοσμίδης η προσωπική επαφή προσφέρεται για συζήτηση της τιμής.Από το τηλέφωνο σε αντιμετωπίζουν εντελώς διαφορετικά όλοι .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42073 από bill987
Απαντήθηκε από bill987 στο θέμα Eπιλογή ξυλολέβητα
Επειδή εγώ εχθές πήγα και τα έσκασα, vigas 25 + 1000 δοχείο με 2 σερμπαντίνες (είναι κατά 400€ πιο ακριβό από το απλό)+ λαντοματ + δοχείο διαστολής 150 λίτρα + κιτ ασφαλιστικών σύνολο 3600€, κλαψ κλαψ και πάλι κλαψ.....................

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42078 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Eπιλογή ξυλολέβητα

bill987 έγραψε: Επειδή εγώ εχθές πήγα και τα έσκασα, vigas 25 + 1000 δοχείο με 2 σερμπαντίνες (είναι κατά 400€ πιο ακριβό από το απλό)+ λαντοματ + δοχείο διαστολής 150 λίτρα + κιτ ασφαλιστικών σύνολο 3600€, κλαψ κλαψ και πάλι κλαψ.....................


Ε δε νομίζω ότι πήρες και άσχημη προσφορά . Το δοχείο να φανταστώ μόνο έκανε 1000 ευρώ .
Βάλε το διαστολής 150 τη laddomat άλλα 200 κάπου 100-200 ευρώ το κίτ , ο λέβητας βγήκε μιά χαρά τιμή .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42082 από bill987
Απαντήθηκε από bill987 στο θέμα Eπιλογή ξυλολέβητα

Sp4wN έγραψε:

bill987 έγραψε: Επειδή εγώ εχθές πήγα και τα έσκασα, vigas 25 + 1000 δοχείο με 2 σερμπαντίνες (είναι κατά 400€ πιο ακριβό από το απλό)+ λαντοματ + δοχείο διαστολής 150 λίτρα + κιτ ασφαλιστικών σύνολο 3600€, κλαψ κλαψ και πάλι κλαψ.....................


Ε δε νομίζω ότι πήρες και άσχημη προσφορά . Το δοχείο να φανταστώ μόνο έκανε 1000 ευρώ .
Βάλε το διαστολής 150 τη laddomat άλλα 200 κάπου 100-200 ευρώ το κίτ , ο λέβητας βγήκε μιά χαρά τιμή .


Ναι δεν είπα ότι το πήρα ακριβά, κλαίω για τα λεφτά που δίνουμε σε τέτοιους δύσκολους καιρούς, που δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει.........

Αλλά το κόλπο τους (κυβερνώντων) μια χαρά προχωράει!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.153 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ