Λέβητας OPOP 30kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44460 από plat
Απαντήθηκε από plat στο θέμα Λέβητας OPOP 30kW
δινω 950γρ τα αλλα δεν ταγνωριζω νομιζω πως ο χρονος ειναι γυρω στο 10λεπτο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44465 από kostantinos1
Απαντήθηκε από kostantinos1 στο θέμα Λέβητας OPOP 30kW
γεια σου φιλε μου και απο εμενα να σου προτεινω και εγω μια λυση στην περιπτωση που δεν μπορεις να τ αντικαταστησεις τον λεβητα εφοσον βεβαια ειναι οντως μικρος .. να επεμβεις ηλεκτρολογικα ,θα πεις σε ενα ηλεκτρολογο να σου βαλει ενα χρονικο ρελε εκει .και να σου δινει εντολη να δουλευει ο καθε οροφος ξεχωριστα για 20 λεπτα μια ο ενας μια ο αλλος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44466 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Λέβητας OPOP 30kW
p r e p e i na mas peis


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44468 από kostantinos1
Απαντήθηκε από kostantinos1 στο θέμα Λέβητας OPOP 30kW

kostantinos1 έγραψε: γεια σου φιλε μου και απο εμενα να σου προτεινω και εγω μια λυση στην περιπτωση που δεν μπορεις να τ αντικαταστησεις τον λεβητα εφοσον βεβαια ειναι οντως μικρος .. να επεμβεις ηλεκτρολογικα ,θα πεις σε ενα ηλεκτρολογο να σου βαλει ενα χρονικο ρελε εκει .και να σου δινει εντολη να δουλευει ο καθε οροφος ξεχωριστα για 20 λεπτα μια ο ενας μια ο αλλος

τα καλοριφερ σου τυπου AKAN ειναι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44489 από plat
Απαντήθηκε από plat στο θέμα Λέβητας OPOP 30kW
πανελ ειναι βελγικα με το πετρελαιο δεν υπηρχε προβλημα μιλαμε για 50-55 κιλοβατ αυτο φιλε μου δεν ξερω κατα ποσο θα δουλευει σε πραγματικα κρυα και αν δημιουργησει μεγαλυτερο προβλημα απο το υπαρχον.Τελος σκεφτηκα να ξαναβαλω τον πετρελεολεβητα και να δουλευει παραλληλα υποβοηθωντας τον πελλετ στο συμπληρωμα της απαιτουμενης ενεργειας το ακουσα δεν ξερω αν γινετε αν γνωριζει καποιος ας μας πει και φυσικα το κοστος για να γινει.Οσο αφορα φιλε μoυ primus45 θα τα τσεκαρω αυριο και θα βστειλω τις παραμετρους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44502 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Λέβητας OPOP 30kW
ΦΙΛΕ plat
πρωτα βρισκεις τι δινεις σε φαγητο
ποσο περιμενεις να το καψεις αυτο που εριξες
και φυσικα ο αερας
ΟΚ ΟΚ


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ