EcoSpar: Ερωτήσεις - Προβλήματα λειτουργίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88724 από avlissi
Ναι εχω αλλαξει.
Αν δεις τα βιντεο θα μπορεσεις να το κανεις και εσυ.

Το ψευδεσθαι ανελευθερον,ή αληθεια γενναιον
(Το να ψεύδεται κανείς είναι ανελεύθερο. Το να λέει την αλήθεια είναι γενναίο)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88891 από panagiotis
ευχαριστω ,γιατι οπως μου τα ειπε ο τεχνικος πρεπει λογικα καθε χρονο που καιγεται η μαλλον φθειρεται το κορδονι πρεπει να αλλαζω και πορτα ετσι που μου τα ειπε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89483 από sakiss61
καλησπερα και απο μενα
νεος στο φορουμ και γω εε πηρα(αναθεμα την ωρα) αυτη την σομπα auriga 23 kw αλλα πρωτον μου την εστειλαν με ενα μανιουαλ φοτοτυπια επισης δεν εχει μεσα ουτε κυκλοφορητη αλλα ουτε και θερμοστατη χωρου τωρα αναγκαζομαι και την λειτουργω σαν σομπα ασχετα με τους βαθμους του σπιτιου!
παιδια ΒΟΗΘΕΙΑ αν υπαρχει το μανιουαλ σε ηλεκτρονικη μορφη στειλτε το μου σε αυτο το εμαιλ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. σαυτο που μου στειλαν δεν φενεται σχεδον τπτ!! :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89514 από avlissi

sakiss61 έγραψε: καλησπερα και απο μενα
νεος στο φορουμ και γω εε πηρα(αναθεμα την ωρα) αυτη την σομπα auriga 23 kw αλλα πρωτον μου την εστειλαν με ενα μανιουαλ φοτοτυπια επισης δεν εχει μεσα ουτε κυκλοφορητη αλλα ουτε και θερμοστατη χωρου τωρα αναγκαζομαι και την λειτουργω σαν σομπα ασχετα με τους βαθμους του σπιτιου!
παιδια ΒΟΗΘΕΙΑ αν υπαρχει το μανιουαλ σε ηλεκτρονικη μορφη στειλτε το μου σε αυτο το εμαιλ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. σαυτο που μου στειλαν δεν φενεται σχεδον τπτ!! :(


Εισαι σιγουρος οτι πηρες την συγκεκριμενη? Ειναι σομπα - λεβητας και εχει ενσωματομενο κυκλοφορητη. Αν διααβασεις την ενοτητα απο την αρχη θα βρεις και το μανιουαλ για να την ρυθμισεις αλλα και απαντησεις για τα ερωτήματα σου.
Οταν λες σου την εστειλαν τι ενοεις? Επισης εγκατασταση ποιος και πως την εκανε?

Το ψευδεσθαι ανελευθερον,ή αληθεια γενναιον
(Το να ψεύδεται κανείς είναι ανελεύθερο. Το να λέει την αλήθεια είναι γενναίο)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89553 από sakiss61
εε η αληθεια ειναι οτι η σομπα - λεβητας ειναι σε αλλο σπιτιοταν ειχε ερθει ο τυπος για να τη ρυθμιση εγω ελειπα ηταν ο παπους και του ελειπε κατι την αφησε και εφυγε!
εχει συνδεθει απο υδραυλικο!
απλα αυτο που μου ειπε ο τυπος που την εφερ ειναι οτι δεν συμπεριλαμβανετε ο κυκλοφορητης!
και ο θερμοστατης!
τωρα αν μπορειτε να μου στειλετε το μανιουαλ σε ενχρωμη μορφη θα ημουνα ευγνωμων!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89611 από pianoteacher
Αποκλείεται να μην έχει κυκλοφορητή η σόμπα, εκτός και αν έχεις περίεργες απαιτήσεις (ύψους, απόστασης κλπ) που ίσως να απαιτούν άλλο κυκλοφορητή. Αν η σόμπα δεν έχει ΚΑΘΟΛΟΥ μάλλον θα τον έχουν ξεχάσει. Μην ανησυχείς, να τον ζητήσεις!!!. Εμένα έιχαν ξεχάσει το τασάκι της στάχτης, του πέλλετ, την ανάφλεξη και το τηλεκοντρόλ :angry: Ή μεθυσμένοι ήταν οι Σκοπιανοί ή είχαν βάλει το χέρι τους οι δικοί μας. Πάντως λύθηκε, ταλαιπωρήθηκα μεν αλλά λύθηκε δε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ