Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #87754 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
Ρε agge δεν πεζεσε εδώ ο κόσμος χάνεται. Και εσύ μου λες εάν κάνω τον λεβιε πάνω κάτω σωστά χαχαχαχα στάχτες και λεβιεδες δεν έχει να κανη με καταναλωση ούτε πόσο καπνοδοχο έχουμε που ρωτήσεις τον θεοδοση. Κατάλαβα πως όλα έχουν να κάνουν με ποσά νερά υπάρχουν στο δυκτιο και όχι με το τι έκαψα πέρσι και ποσά τετραγωνικά έχω αυτά ειναι για να πουλήσουν και μόνο να πουλήσουν μου είπαν να βάλω δοχείο αδράνειας η εταιρία εσείς τι κάνετε σε αυτή την περίπτωση; Οταν είπα στην εταιρία να μου στείλουν το μεγάλο θεοδοση επέμεναν πως Οκ ειναι αυτό με τα 74 λίτρα τώρα λένε να βάλω δοχείο. Αντε εσύ ΤΟΡΑ να σινενοιθης με αυτήν την εταιρια.3500 κιλά έχω φταση μέχρι ΤΟΡΑ από 1 Δεκεμβρίου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87778 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: Ρε agge δεν πεζεσε εδώ ο κόσμος χάνεται. Και εσύ μου λες εάν κάνω τον λεβιε πάνω κάτω σωστά χαχαχαχα στάχτες και λεβιεδες δεν έχει να κανη με καταναλωση ούτε πόσο καπνοδοχο έχουμε που ρωτήσεις τον θεοδοση. Κατάλαβα πως όλα έχουν να κάνουν με ποσά νερά υπάρχουν στο δυκτιο και όχι με το τι έκαψα πέρσι και ποσά τετραγωνικά έχω αυτά ειναι για να πουλήσουν και μόνο να πουλήσουν μου είπαν να βάλω δοχείο αδράνειας η εταιρία εσείς τι κάνετε σε αυτή την περίπτωση; Οταν είπα στην εταιρία να μου στείλουν το μεγάλο θεοδοση επέμεναν πως Οκ ειναι αυτό με τα 74 λίτρα τώρα λένε να βάλω δοχείο. Αντε εσύ ΤΟΡΑ να σινενοιθης με αυτήν την εταιρια.3500 κιλά έχω φταση μέχρι ΤΟΡΑ από 1 Δεκεμβρίου



Χρηστο οτι σαν εταιρια ειναι τελειος ασχετοι με το αντικειμενο τις θερμανση το εχω καταλαβει.Δεν μπωρο
να καταλαβω πως γινεται μετα απο καυση 1 τονου πελλετ να γεμισουμε μισο σακι σταχτη.Μηπως ο λεβητας
απο την μεγαλη δυναμη που βγαζει τα καυσαερια πεταει και την σταχτη?
Απο 1 Δεκεμριου μεχρι τωρα ποση σταχτη εχεις πεταξει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87787 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
Xaxaxaxaxs ρε τι ερώτηση ειναι αυτή τι στάχτη που πετώντας θα κοιτώ η την κατανάλωση που τα κομματάκια όταν πέφτουν έξω τα μαζεύω και τα ρίχνω να τα καψω; Καλά. Ε όταν βαλησ λεβητα θα σου πω εγώ τι ερώτησης έχεις να φας. Χαχαχαχα μήπως φτει που έχω πλακάκια στο λεβητοστασιο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87790 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: Xaxaxaxaxs ρε τι ερώτηση ειναι αυτή τι στάχτη που πετώντας θα κοιτώ η την κατανάλωση που τα κομματάκια όταν πέφτουν έξω τα μαζεύω και τα ρίχνω να τα καψω; Καλά. Ε όταν βαλησ λεβητα θα σου πω εγώ τι ερώτησης έχεις να φας. Χαχαχαχα μήπως φτει που έχω πλακάκια στο λεβητοστασιο;



Αναλογως τα πλακακια αν ειναι τετραγωνα!!!!

Σοβαρα τωρα απο σταχτη εχει τοσο λιγο οσο του θεοδοση?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87792 από hoyo
Απαντήθηκε από hoyo στο θέμα Starfire Maxi 30
kaι εγωπου εχω τσιμεντο αλαζει κατι βρε χρηστο? εγω 2 μηνες 5 τονουσ πελλετ.120+60 τετραγωνικα..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87793 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
Ναι απο στάχτη καθόλου στον χωρο καυσαεριων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.186 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ