Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42241 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Ethernet πρίζα είναι, συνδέεται με δίκτυο και βγαίνει σε internet για απομακρυσμένη διαχείριση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": bill069

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42243 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

bill069 έγραψε: τελικα ξερει κανεις και περισοτερο εσεις που τον αγορασατε αν ο pellrtech 25 εχει CE ΠΙΣΤΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΙΝΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ Κ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΝΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΝΕ ΤΟΝ ΕΛΟΤ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Ο ΛΕΒΗΤΑΣ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙ ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΓΙΑ MODEM EINAI?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?


Bill069 γράφε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες σε παρακαλώ .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42261 από Jole
Απαντήθηκε από Jole στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

bill069 έγραψε: τελικα ξερει κανεις και περισοτερο εσεις που τον αγορασατε αν ο pellrtech 25 εχει CE ΠΙΣΤΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΙΝΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ Κ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΝΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΝΕ ΤΟΝ ΕΛΟΤ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Ο ΛΕΒΗΤΑΣ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙ ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΓΙΑ MODEM EINAI?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?


www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...5110&Itemid=53#32962

Διάβασε την σελιδα απο την μεση κ κατω κ θα παρεις την απαντηση που χρειαζεσαι!
Οι λεβητες βιομαζας εξαιρουνται απο την διαδικασια προσκομισης πιστοποιησης CE για το "προγραμμα εξοικονομω"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42426 από Jimbo
Απαντήθηκε από Jimbo στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

Diplomatis έγραψε: Εκείνο το περίφημο manual τελικά δε βρέθηκε τρόπος να "ανεβεί" ακόμη;

Ίσως υπάρχει πρόβλημα τελικά και δεν μπορούν οι διαχειριστές να το ανεβάσουν. Πιστεύω θα μας απαντήσουν κάποια στιγμή σχετικά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42437 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Κατόπιν συνομιλίας με τους υπεύθυνους, ο λέβητας φοράει κοντρόλερ Tiemme. Από φωτογραφίες μπορώ να καταλάβω ότι το LCD panel είναι το LCD100



Οπότε ο κοντρόλερ είναι ο SY400



από τον οποίον στο site τους η Tiemme έχει μόνο φυλλάδιο .


Βρήκα user manual από έναν λέβητα που φοράει αντίστοιχο κοντρόλερ της Tiemme, αλλά είναι στα γερμανικά.

http://www.xn--fm-gebudetechnik-0nb.com/app/download/5781867264/Betriebsanleitung+CTU+Pm+24-34,+CTU+Pmbox+34-34.pdf

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42441 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Και η σόμπα τους αυτό φοράει.Το LCD ειναι ίδιο,για το κοτρόλερ δεν ξέρω

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.127 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ