Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53051 από makis terzis
Απαντήθηκε από makis terzis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
δυο φορες το δοκιμασα αλλα δεν ημουν παρων για να καταλαβω.μαλλον δουλευει ανεξαρτητος θερμοστατη στο χρονοδιαγραμμα αναβει και σβηνει συμφωνα με τις ωρες που το ρυθμιζεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53160 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Για όποιον περιμένει να παραλάβει ας περιμένει. Τελείωσαν οι αντιστάσεις και περιμένουν την Παρασκευή καινούργιες. Από βδομάδα θα στείλουν μηχανήματα. Εγω έχω παραγγείλει από τις 29 Οκτώβρη :dry: Τα νεύρα μου κουρέλια :sick: . Φίλε @erimitis ξαναβάλε το τραγουδάκι της Αννας να ευθυμίσω ο άτιμος :angry:

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by tzistsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53232 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Παρε κατι καλύτερο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53863 από Elixir
Απαντήθηκε από Elixir στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Απογοητεύτηκα Τώρα που έπιασαν τα κρύα ο λέβητας δεν μπορεί να ζεστάνει το σπίτι. (το σπίτι μου είναι 100 τετραγωνικά χωρίς μόνωση)
Έχω καταντήσει θερμαστής όλη την μέρα μου σχεδόν την περνάω στην ταράτσα γιατί εκεί έχω τον λέβητα.Απο την αρχή που τον πέρασα είχε προβλήματα στο ότι ανέβαζε πολύ την θερμοκρασία όταν έμπαινε σε αναμονή και μπλοκάριζε .Πριν 4 μέρες όταν είχε ακόμα καλό καιρό ήρθε ο τεχνικός και μου κατέβασε την ισχύ στο 2 όλα δούλευαν ρόλοι και ζεστή είχε και δεν μπλοκάριζε.
Μόλις έπιασε το κρύο είδα ότι δεν μπορεί να ζεστάνει το σπίτι 12 ώρες συνεχής λειτουργία μετά βίας πήγε στους 18 και έβγαζε και μαύρο καπνό από την καπνοδόχο την άλλη μέρα του ανέβασα την ισχύ στο επίπεδο 3 και εκεί όμως με το ζόρι πήγε μέχρι τους 19.Ωσπου έγινε το θαύμα σήμερα το πρωί που σηκώθηκα είχε μπλοκάρει πάλι..
Ανέβηκα πάνω και του έκανα και ένα γενικό καθαρισμα.Μετα την τηλεφωνική μου συνομιλία με τον τεχνικό μου είπε να τον βάλω σε ισχύ 4 με 65 βαθμούς στον θερμοστατη.Το έκανα από τις 11 το πρωί για να ανέβει η θερμοκρασία από τους 15 στους 19 έκανε 4 ώρες στις 6 το απόγευμα είδα ότι η θερμοκρασία άρχισε πάλι να πέφτει ανέβηκα πάλι πάνω και όπως ήταν φυσικό είχε ξαναμπλοκαρει.
Συμπέρασμα δεν μπορώ να βγάλω η ο λέβητας έχει πρόβλημα η ο τεχνικός δεν ξέρει πώς να το ρυθμίσει το θέμα είναι ότι εγώ δεν έχω την ζεστή που είχα με το πετρέλαιο και πλήρωσα και ένα σωρό λεφτά για να το αποκτήσω .
Τα συμπεράσματα δικά σας
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53875 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Τηλέφωνο στο εργοστάσιο, δέχεσαι μία τελευταία φορά επίσκεψη από τεχνικό που θα σου υποδείξουν και αν δεν λυθούν τα προβλήματα, αναστροφή πώλησης και τα λεφτά σου πίσω μέσω καταγγελίας στο υπουργείο εμπορίου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53878 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
γινονται τετοια πραγματα αστερη ?

αρχιζει να αποκταει ενδιαφερον


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.136 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ