Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78572 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45
ΜΕ ΤΟ + ΠΑΤΑΣ ΟΣΗ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙΣ για να γεμισει μεχρι την αντισταση


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78573 από Καλογιάννης
Απαντήθηκε από Καλογιάννης στο θέμα Primus 45

PRIMUS 45 έγραψε: ΜΕ ΤΟ + ΠΑΤΑΣ ΟΣΗ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙΣ για να γεμισει μεχρι την αντισταση


Ναι τώρα το διάβασα στο εγχειρίδιο. Προφανώς πρέπει να το κρατήσω πατημένο και αφού με βγάλει στο μενού επιλογών. Σε ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78589 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45
Καλημέρα,

Να συμπληρώσω ότι σε κατάσταση OFF πρέπει να είναι ο λέβητας για να πατήσεις το FEED όση ώρα θέλεις για να τροφοδοτήσει την εστία καύσης με καύσιμο.

Εναλλακτικά μπορείς να κανείς ότι κάνω και εγώ, ρίχνω 2-3 χούφτες πέλλετ πάνω στην αντίσταση και κάνει ανάμα χωρίς να πατήσω το feed.


Πάντως να μας κρατάτε ενήμερους με το θέμα του προβληματικού λέβητα. Θέλω να μάθω (και έχω περιέργεια) να δω πως θα το χειρισθεί το θέμα η ίδια η εταιρία.

Καλό μεσημέρι σε όλους


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78628 από demis78
Απαντήθηκε από demis78 στο θέμα Primus 45
Στο τσακ είμαι να παω να τελειώσω θερμουδραυλικός μόνο για να τακτοποιήσω το σπίτι!!! :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78638 από giorgos m 35
Απαντήθηκε από giorgos m 35 στο θέμα Primus 45
φιλε καλογιαννη Δεν χριαζετε να το κάνεις χειροκίνητα αφού ο λέβητας μετά απο κάποια δεύτερα το κάνει αυτοματα
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by giorgos m 35.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78643 από Καλογιάννης
Απαντήθηκε από Καλογιάννης στο θέμα Primus 45

giorgos m 35 έγραψε: φιλε καλογιαννη Δεν χριαζετε να το κάνεις χειροκίνητα αφού ο λέβητας μετά απο κάποια δεύτερα το κάνει αυτοματα


Σε ευχαριστλω Γιώργο, απλά πολλές φορές είναι άδεια η εστία επειδή έχει μισοκαεί το πέλλετ μετά το τελευταίο σβήισιμο με αποτέλεσμα αυτό που δίνει αυτόματα (2 φορές από 10 δευτερόλεπτα) να μην είναι αρκετο για να φτάσει υλικό στην αντίσταση. Πρέπει να έχει από νωρίς υλικο εκεί για να αρπάξει. Τουλάχιστον αυτό κατάλαβα εγώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.237 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ