Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95381 από zafi4
Απαντήθηκε από zafi4 στο θέμα Primus 45
ευχαριστω για τα καλοριζικα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος κανει καλη δουλεια απλα θελω να το ριθμισω σωστα να μην καει ασκοπα πελλετ.. ναι εχω ζεστα νερα συνεχεια στο μποιλερ αλλα εχω αυτο το θεμα εχω αρκετα ακυτα κομματια στο ταψι οταν ανοιγω την κατω πορτα αν μεγαλωσω την αναμονη δεν θα μπορεσω να ανεβασω καυασερια (εκτος αν ειναι μαπα το πελλετ που εχω) το ιδιο πιστευο αν κατεβασω το αερα... τορα ειλικρινα δεν ξερω τι εννοεις ακαυτα ακριβως

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95390 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45
όταν λέω άκαυτα εννοώ οτι οταν ανοίγεις την κατω πόρτα (μετα απο λίγη ώρα και εν λειτουργία) δεν θα πρεπει να βλέπεις μισοκαμενα ή καρβουνα σε σχημα πελλετ παρα μονο καθαρή στάχτη σε μορφή πούδρας.

Επισης μας λες βουλγάρικο πελλετ. πες μας ακριβως τι πελλετ εχεις -δεν υπαρχει προβλημα με το φορουμ-, εγω καίω bioenergy point (σερβικό), απο καθαρή οξιά. είναι ενα τίμιο πελλετ για τα λεφτά του με λιγη περισσότερη σταχτη απο μερικα αλλα της αγορας.


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95399 από zafi4
Απαντήθηκε από zafi4 στο θέμα Primus 45
Technowood πεφτουν πολλα ακαφτα... τωρα το εβαλα να ριχνει 1 λεπτο και αναμονη 15. για να δουμε... τον αερα δεν ξερω που να βαλω πολυ_λιγο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95407 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

zafi4 έγραψε: Technowood πεφτουν πολλα ακαφτα... τωρα το εβαλα να ριχνει 1 λεπτο και αναμονη 15. για να δουμε... τον αερα δεν ξερω που να βαλω πολυ_λιγο?

Καλησπερα φιλε μου
Την τροφοδοσια θα την εχεις παντα 2''
την αναμονη να παιξεις απο 35-50''
τον αερα 40-50


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95434 από panagiotis25
Απαντήθηκε από panagiotis25 στο θέμα Primus 45

PRIMUS 45 έγραψε:

zafi4 έγραψε: Technowood πεφτουν πολλα ακαφτα... τωρα το εβαλα να ριχνει 1 λεπτο και αναμονη 15. για να δουμε... τον αερα δεν ξερω που να βαλω πολυ_λιγο?

Καλησπερα φιλε μου
Την τροφοδοσια θα την εχεις παντα 2''
την αναμονη να παιξεις απο 35-50''
τον αερα 40-50


primus 45 ή οποιος άλλος ξερει
πήρα πρόσφατα πελλετ bioenergy.
καίγεται σαν άχυρο δεν πιάνει το σπίτι θερμοκρασία και ανεβάζω συνέχεια την τροφοδοσία.
έκαιγαν και πριν απο αυτο bioenergy χωρις κανενα προβλημα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95435 από zafi4
Απαντήθηκε από zafi4 στο θέμα Primus 45
παναγιωτη εσυ πως τις εχεις τις ριθμισεις? αερα καυσαερια και τροφοδοσια?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.330 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ