Primus 45

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104585 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45

PRIMUS 45 έγραψε: με το κουκουτσι ελιας δεν μπορεσα να το αναψω αυτοματα


Νικόλα αν τροποποιήσεις το μυστικό μενού να εχει στην φαση προθέρμανσης (αντίσταση) να εχει πιο πολλά δεπτερολεπτα ισως να εχεις και εναυση με κουκουτσι?, Δεν ξερω απλά ρωταω γιατι πιστεύω οτι ίσως μπορεί να γίνει. Πάντως με το πυρηνοξυλο πιστεύω οτι θελει και χαμήλωμα ο αέρας (που ειναι 100%) και στα 3 στάδια γιατί φυσάει πολυ και το "πετάει" απο την εστία. Στράτο επειδή είχα μάθει απο την εταιρία οτι θα κάνει κάτι αλλαγές στα πιο καινούρια μοντέλα αν θες ρώτα τον προμηθευτή σου αν εχει βγει


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104587 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

electron έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε: με το κουκουτσι ελιας δεν μπορεσα να το αναψω αυτοματα


Νικόλα αν τροποποιήσεις το μυστικό μενού να εχει στην φαση προθέρμανσης (αντίσταση) να εχει πιο πολλά δεπτερολεπτα ισως να εχεις και εναυση με κουκουτσι?, Δεν ξερω απλά ρωταω γιατι πιστεύω οτι ίσως μπορεί να γίνει. Πάντως με το πυρηνοξυλο πιστεύω οτι θελει και χαμήλωμα ο αέρας (που ειναι 100%) και στα 3 στάδια γιατί φυσάει πολυ και το "πετάει" απο την εστία. Στράτο επειδή είχα μάθει απο την εταιρία οτι θα κάνει κάτι αλλαγές στα πιο καινούρια μοντέλα αν θες ρώτα τον προμηθευτή σου αν εχει βγει

ELECTRON μπορει να θελει περισσοτερη ωρα η αντισταση αναμενει αλλα ειχα 25 λεπτα και δεν το αναβε
Με το πυρηνοξυλο θελει ο αερας να ειναι οχι 100% αλλα 80-90%
Η εταιρια απο οτι εχω μαθει εχει βαλει στο πινακα ελεγχου κυκλωμα
να συντηρηση την φωτια μετα απο καποια ωρα


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104617 από str1979
Απαντήθηκε από str1979 στο θέμα Primus 45
καλησπερα
Σε 2 λεβητες που δοκιμασα το κουκουτσι ελιας (εναν ΠΕΛΕΤΕΚ και σε εναν αλλον που δεν 8υμαμαι την μαρκα) και οι 2 καταφεραν αυτοματη αναφλεξη οποτε πιστευω οτι και με τον primus μπορει να γινει κατι.
ειμαι σε αναμονη ....

Invicta Compact 700
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by str1979.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105823 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

Καλογιάννης έγραψε: Την καλησπέρα μου στους φίλους του φόρουμ. ήθελα να ρωτήσω πως πάμε από αγορές πέλλετ, πυρήνα και τα συναφή. Εγώ είμαι στη Θεσσαλονίκη και πήρα προσφορά από μία εταιρεία για 220 ευρώ ανά 1050 κιλά πέλλετ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ. Τρείς τετοιες παλλέτες πάει στα 660 και άλλα 40 ευρώ μεταφορικά προς Θέρμη Θεσσαλονίκης τελικό κόστος 700 ευρώ. Εσείς τι τιμές πετύχατε και σε τι καταλήξατε; Το πέλλετ που βρήκα το παράγει ελληνική εταιρεία αλλά είναι απιστοποίητο. Ευχαρίστως να σας και ποια είναι αν ενδιαφέρεστε.

Αυτο επρεπε να το γραψεις και να το ρωτησεις σε αλλο θεμα και οχι μεσα εδω.
SORRY


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105827 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Primus 45
εν πασει περιπτωση πες μας ποιο πελλετ και ποιος εμπορος ειναι και θα το μεταφερουν οι συντονιστες στο σωστο μερος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105843 από Καλογιάννης
Απαντήθηκε από Καλογιάννης στο θέμα Primus 45

PRIMUS 45 έγραψε:

Καλογιάννης έγραψε: Την καλησπέρα μου στους φίλους του φόρουμ. ήθελα να ρωτήσω πως πάμε από αγορές πέλλετ, πυρήνα και τα συναφή. Εγώ είμαι στη Θεσσαλονίκη και πήρα προσφορά από μία εταιρεία για 220 ευρώ ανά 1050 κιλά πέλλετ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ. Τρείς τετοιες παλλέτες πάει στα 660 και άλλα 40 ευρώ μεταφορικά προς Θέρμη Θεσσαλονίκης τελικό κόστος 700 ευρώ. Εσείς τι τιμές πετύχατε και σε τι καταλήξατε; Το πέλλετ που βρήκα το παράγει ελληνική εταιρεία αλλά είναι απιστοποίητο. Ευχαρίστως να σας και ποια είναι αν ενδιαφέρεστε.

Αυτο επρεπε να το γραψεις και να το ρωτησεις σε αλλο θεμα και οχι μεσα εδω.
SORRY


Γενικά με ενδιαφέρει να ακούσω από χρήστες του Πρίμους και όχι μόνο για πέλλετ αλλά και πυρήνα κτλ. Τιμές, εντυπώσεις και όλα αυτά. Σε ένα άλλο θέμα που είδα για ομαδική προσφορά πέλλετ πρόσεξα πως ίσχυε μέχρι 15 Ιουνίου. Ξαναλέω πως θα ήθελα να ακούσω τι έκανα οι χρήστες του Πρίμους, αν όμως νομίζουν οι συντονιστές πως πρέπει να μεταφερθεί αυτό φυσικά δνε είναι πρόβλημα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.443 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ