Primus 45

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #121280 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

LEONAS έγραψε: Οσο και να θελετε να κρυψετε τα προβληματα κατω απο το
πατακι αρχιζουν πλεον να μην χωραν. :lol:

Μονο που το ΠΑΤΑΚΙ είναι πολύ ΜΙΚΡΟ
Εαν θέλεις το στέλνεις


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #121304 από steliosxry
Απαντήθηκε από steliosxry στο θέμα Primus 45
Αρχικα θα ηθελα να ευχαριστησω τον Νικο για την αμεση ανταποκριση μιλησαμε τηλεφωνικα και πιστευω οτι μου εδωσε την λυση...Ενω ειχα μιλησει με την mavil καμια 20αρια φορες και τους ειχα αναφερει οτι τον λεβητα τον πηρα μεταχειρησμενο και οτι τον εστεισα μονος μου δεν σκεφτηκε κανενας αυτο που ειπε ο νικος και ο φιλος που δημοσιευσε μετα,δεν ειχα πουθενα σε καμια ενωση φλατζοκολλα,σημερα τον ελυσα και εβαλα και επειδη δεν μπορουσα να περιμενω να κρυωσει παρατηρησα οτι οταν τραβηξα τον κοχλια εξω στους πρωτους 10 ποντους του σωληνα καιγοταν το πελλετ κανονικα με καπνα επισης οταν εκαιγε ο λεβητας οσο και αν αυξηνα την τροφοδοσια δεν μπορουσα να αναιβασω την φλογα πανω στο ποτηρι αλλα ειχα παντα μια τρυπα ακριβως στο σημειο που ελειπε η φλατζοκολλα και μαλλον επαιρνε αερα απο κατω που ειναι και το μοτερ αερα και το εκαιγε.θα το ξαναβαλω σε λειτουργια απο αυριο περιμενω να στεγνωση η κολλα πρωτα,ευτυχως εχω και του πετρελαιου παραλληλα,αν πανε ολα καλα θα ενημερωσω....Υ.Γ. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ MAVIL ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #121308 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

steliosxry έγραψε: Αρχικα θα ηθελα να ευχαριστησω τον Νικο για την αμεση ανταποκριση μιλησαμε τηλεφωνικα και πιστευω οτι μου εδωσε την λυση...Ενω ειχα μιλησει με την mavil καμια 20αρια φορες και τους ειχα αναφερει οτι τον λεβητα τον πηρα μεταχειρησμενο και οτι τον εστεισα μονος μου δεν σκεφτηκε κανενας αυτο που ειπε ο νικος και ο φιλος που δημοσιευσε μετα,δεν ειχα πουθενα σε καμια ενωση φλατζοκολλα,σημερα τον ελυσα και εβαλα και επειδη δεν μπορουσα να περιμενω να κρυωσει παρατηρησα οτι οταν τραβηξα τον κοχλια εξω στους πρωτους 10 ποντους του σωληνα καιγοταν το πελλετ κανονικα με καπνα επισης οταν εκαιγε ο λεβητας οσο και αν αυξηνα την τροφοδοσια δεν μπορουσα να αναιβασω την φλογα πανω στο ποτηρι αλλα ειχα παντα μια τρυπα ακριβως στο σημειο που ελειπε η φλατζοκολλα και μαλλον επαιρνε αερα απο κατω που ειναι και το μοτερ αερα και το εκαιγε.θα το ξαναβαλω σε λειτουργια απο αυριο περιμενω να στεγνωση η κολλα πρωτα,ευτυχως εχω και του πετρελαιου παραλληλα,αν πανε ολα καλα θα ενημερωσω....Υ.Γ. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ MAVIL ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ....

Είσαι υπερβολικός


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #121317 από steliosxry
Απαντήθηκε από steliosxry στο θέμα Primus 45
οχι υπερβολικος.....υπερβολικα ταλαιπωρημενος απο τις καμια 30αρια ασφαλειες που εχω αλλαξει σε ενα μηνα και απο οτι δειχνει δεν εφταιγε και το μηχανημα.θα δειξει..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122158 από steliosKam
Απαντήθηκε από steliosKam στο θέμα Primus 45
Καλημερα στην παρεα.Διαβασα λιγο παραπανω για θορυβο στον λεβητα.Προσωπικα εχω ενα θορυβο οταν τροφοδοτει ο κοχλιας σαν να τσιριζει και σαν να θελει γρασσαρισμα.Γινεται κατι τετοιο,ειναι εφικτο ή ειναι λογικο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122170 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

steliosKam έγραψε: Καλημερα στην παρεα.Διαβασα λιγο παραπανω για θορυβο στον λεβητα.Προσωπικα εχω ενα θορυβο οταν τροφοδοτει ο κοχλιας σαν να τσιριζει και σαν να θελει γρασσαρισμα.Γινεται κατι τετοιο,ειναι εφικτο ή ειναι λογικο?

Καλησπέρα ΣΤΕΛΙΟ
Τι καις πελλετ η κάτι άλλο?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.198 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ