Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10789 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
πεγιος μαντρα οικοδομικων υλικων κοντα στο τιταν.Πλυ καλες απο λιοσπορο καιγονται πολυ ωραια.Χτες απο τις 15:30 μεχρι της 12 το βραδυ 2 κουτια μπριγκετες σαν πολλα δεν ειναι?
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10791 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Λοιπον χτες χαρουμενος και γω εβγαλα τα κερια απο το τζακι και λεω επιτελους ηρθε η ωρα.
Εκαψα οπως ξανα ειπα μπριγκετες αφου εκανα τις μετατροπες που ειπε ο αγαπητος τζακας μου.
Αποτελεσμα το σπιτι μυρισε η γυναικα εγινε εξω φρενων η κορη μου με ρωταγε μπαμπα τι μυριζει ετσι?
Σημερα λοιπον που μια νεα μερα ξεκινησε αφου καθαρισα το τζακι απο τις σταχτες επλυνα τα κερια απο την καπνα τα ξαναεβαλα μεσα και ξανακαθησα στην καρεκλα του προεδρου του club.
Ολα καλα παιδια καλη καρδια.
Μετα απο αυτο για να το ξανα αναψω που δεν προκειται θα πρεπει να ταξω στην γυναικα μου κατι πολυ καλο.
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10792 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
μπα , δοκιμασα και τις ιταλικες , ζεστη δεν λεω , αλλα καυση 1ωρα και κατι ! κριμα δεν ειμαι σαλονικα , ειμαι διπλα απ την λαρισα και η αγορα εχει στερεψει , δεν μπορω να βρω ουτε εναλλακτη ουτε τιποτα ασε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10794 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

erimitis έγραψε: Λοιπον χτες χαρουμενος και γω εβγαλα τα κερια απο το τζακι και λεω επιτελους ηρθε η ωρα.
Εκαψα οπως ξανα ειπα μπριγκετες αφου εκανα τις μετατροπες που ειπε ο αγαπητος τζακας μου.
Αποτελεσμα το σπιτι μυρισε η γυναικα εγινε εξω φρενων η κορη μου με ρωταγε μπαμπα τι μυριζει ετσι?
Σημερα λοιπον που μια νεα μερα ξεκινησε αφου καθαρισα το τζακι απο τις σταχτες επλυνα τα κερια απο την καπνα τα ξαναεβαλα μεσα και ξανακαθησα στην καρεκλα του προεδρου του club.
Ολα καλα παιδια καλη καρδια.
Μετα απο αυτο για να το ξανα αναψω που δεν προκειται θα πρεπει να ταξω στην γυναικα μου κατι πολυ καλο.


.... και γω έχω... εργαλεία τζακιού κομπλέ... δοχείο ξύλων με φρου φρου.... ξύλα ΔΕΝ ΕΧΩ... το κλαπέτο κλειστό.. καθώς λόγω κοινής :sick: :woohoo: καμινάδας με το διπλανό τζάκι, μπάζει καυσαέρια όταν καίει το διπλανό :woohoo: :woohoo: .. τρωει κοτζαμ χώρο... αλλά είναι πολύ όμορφο (αν και ακριβούτσικο) ντεκόρ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10795 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

erimitis έγραψε: Παιδια σημερα εκαψα το τζακι απο της 15:30 μεχρι το βραδυ και δειτε τελικα εκανα κατι μετατροπες και κατι γινεται


Αυτό μην το πολυεμπιστεύεσαι, χάνει από 1.5 έως 3 βαθμούς, κατά περίπτωση...

25 λέει το δικό μου στα υπνοδωμάτια, όταν ο μετεωρολογικός λέει 21-22.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10796 από macedonasf
Απαντήθηκε από macedonasf στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

erimitis έγραψε: πεγιος μαντρα οικοδομικων υλικων κοντα στο τιταν.Πλυ καλες απο λιοσπορο καιγονται πολυ ωραια.Χτες απο τις 15:30 μεχρι της 12 το βραδυ 2 κουτια μπριγκετες σαν πολλα δεν ειναι?


Τους χαιρετισμούς μου στον Δημητράκη.
Βρε τι μικρός που είναι ο κόσμος.......από τον παλιοοοοοοό του λογιστή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.541 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ