Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11582 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

androutso έγραψε: Με ενδιαφερει να παρω ενα ενεγιακο τζακι για το χωριο μου.Βρεικα σε ενα σαιτ www.keaenergy.gr/index.php?page=shop.pro...irtuemart&Itemid=173 παρα πολη καλες τημες σε edilcamin Tekno 1 1663ευρο και αν παρουμε τρια ταυτοχρονα θα μας κανει εκπτωση ακομα 20%.
Θελετε να οργανοσουμε κατι ομαδηκο?


Χωριό όπως λέμε, πάμε για 10-20 μέρες κάθε χειμώνα? Για τέτοια περίπτωση έχει φέρει νομίζω το Leroy, εστία με 400€, την Invicta Minos. 14kW, 70% απόδοση. Ούτε δραχμή παραπάνω δεν θα έδινα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11583 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αστερη κσι να σπασει η να ραγισει το κλαπε δεν τρεχει τιποτα παιρνω ενα καινουριο φιλε το θεμα ειναι πως τωρα βλεπω δουλεια και αποτελεσμα.
Παιδια συγνωμη 45 ευρω τον τοννο ηθελα να πω βουλγαρια παιζουν αυτη την στιγμη τα ξυλα.
Κοχ
Ξεκινα με τα απλα πρωτα και αφου κοψεισ τον αερα και κλεισεις το κλαπε μετα κανε τις υπολοιπες ιστοριες.Υποψην φιλε τι βεντιλατερ εχεις?Εγω εχω βαλει 600 οποτε ειναι αρκετα μεγαλο με αποτελεσμα στην 4-5 σκαλα ηδη το σπιτι να γινεται φουρνος.
Μην βλκεπεισ το θερμοστατη να δεις τι θες εσυ συγκρινε τον αερα του τζακιου με ενα κλιματιστικο.Φιλε μην απογοητευεσαι θα κουραστεις αλλα οπως ειπα ολα γινονται μην αγχωνεσαι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11588 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Καλά, και να σπάσει το κλαπέτο εννοείται ότι δεν είναι κάνα τραγικό κόστος, απλά για να γίνει σωστά όποιος το κάνει από δω και πέρα το λέω.

Πόσο ζητάνε οι βούλγαροι για τα μεταφορικά για ένα 24τονο? Τα 45€ αφορούν κορμούς, ή κομμένα ήδη? Πρέπει να βρούμε και που μπορεί να αδειάσει το 24τονο εδώ που είμαστε.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11589 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Περιμενε ακομα ειμαι σε διαπραγματευσεις θα σε ενημερωσω φιλε για περαιτερω εσυ πιστευω εισαι στους 8 τοννους και αλλους τοσους ο βασιλης να υπολογισω.
Οπως ειπα ακομα δεν ειναι για αγορα πιστευω οτι κατα τα μεσα ιουνιου αρχες ιουλιου εκει θα γινει η αγορα να προλαβουν να στεγνωσουν κιολας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11591 από bill
Απαντήθηκε από bill στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
asteris πολυ φθηνη προταση αυτη γιατι;
βρηκατε καποια ιδεα πως θα καθαριζουμε τους αεραγωγους απο το τζακι;ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11593 από androutso
Απαντήθηκε από androutso στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Asteris έγραψε:

androutso έγραψε: Με ενδιαφερει να παρω ενα ενεγιακο τζακι για το χωριο μου.Βρεικα σε ενα σαιτ www.keaenergy.gr/index.php?page=shop.pro...irtuemart&Itemid=173 παρα πολη καλες τημες σε edilcamin Tekno 1 1663ευρο και αν παρουμε τρια ταυτοχρονα θα μας κανει εκπτωση ακομα 20%.
Θελετε να οργανοσουμε κατι ομαδηκο?


Χωριό όπως λέμε, πάμε για 10-20 μέρες κάθε χειμώνα? Για τέτοια περίπτωση έχει φέρει νομίζω το Leroy, εστία με 400€, την Invicta Minos. 14kW, 70% απόδοση. Ούτε δραχμή παραπάνω δεν θα έδινα...


Στο σπιτι στο χωριο μενουν οι παππουδες μου.Οπου φετος τους εκοψε το κρυο!!!!!
Εχω δει ολες τοις εστιες της Invicta και το χαμικο κοστος αλλα το θεμα ειναι αλλο.
Οι παπουδες ειναι παραδοσιακη και θελουν μεγαλο τζακι να εχει χωρο.Αν τους παω ενα μικρο δεν θα τους αρεσει για αυτο σκεφτωμε το Tekno 1.Θελουν χωρο για την ψητουρα και τα τεραστια κουτσουρα!

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.445 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ