Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11734 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

marsdiv έγραψε: ΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ8

Καλημερα φιλε χρηστο μια και ειδα οτι εισαι συνδεμενος τωρα να ρωτησω κατι. Ημουν θεσσαλονικη προχθες για κατι δουλειες και εριξα μια ματια για εναλακτες. Αλλα αυτοι που ειδα δεν μου μπηκαν στο ματι τοσο καλα οσο ο δικος σου που εβαλες στις φωτο σου. Μπορεις να ρωτησεις τον τζακα σου μονο απο που τον αγορασε και να μου απαντησεις? Δεν θελω τιμη μονο απο ποιο μαγαζι τον πηρε.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.


Nai ρε παιδια , και εγω ακομα ψαχνω εναλλακτη , και μενα δεν μαρεσει αυτον που φτοιαχνει ο μαστορας στην περιοχη μου ! Κανενα εμαιλ τηλ κτλ να παρουμε και μεις κανενα !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11736 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αυτός είναι ο εναλλάκτης από την Θέρμη, απέναντι από κρεαταγορά. Τέτοιον έχω και γω. Τηλέφωνο δεν έχω, κάνας κοντινός από κει ας πάρει μιά κάρτα να ενημερώσει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11737 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

marsdiv έγραψε:

marsdiv έγραψε: ΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ8

Καλημερα φιλε χρηστο μια και ειδα οτι εισαι συνδεμενος τωρα να ρωτησω κατι. Ημουν θεσσαλονικη προχθες για κατι δουλειες και εριξα μια ματια για εναλακτες. Αλλα αυτοι που ειδα δεν μου μπηκαν στο ματι τοσο καλα οσο ο δικος σου που εβαλες στις φωτο σου. Μπορεις να ρωτησεις τον τζακα σου μονο απο που τον αγορασε και να μου απαντησεις? Δεν θελω τιμη μονο απο ποιο μαγαζι τον πηρε.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.


Εννοώ τον εναλακτη που εχεις στις φωτοπγραφιες σου εδω www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...start=1110&Itemid=53 φυσικα. Και αν ξερει καποιος αλλος ας απαντησει και αυτος.



Καλημερα φιλε marsdiv.
Τον ενναλακτη αυτον τον δινει παραγγελια ο Μπεν (τζακας) και του τον φτιαχνουν στις διαστασεις που θελει αναλογα την περιπτωση. Το τηλεφωνο του Μπεν:6972385732.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11741 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Asteris έγραψε: Αυτός είναι ο εναλλάκτης από την Θέρμη, απέναντι από κρεαταγορά. Τέτοιον έχω και γω. Τηλέφωνο δεν έχω, κάνας κοντινός από κει ας πάρει μιά κάρτα να ενημερώσει.


Περνώ κάθε μέρα μέρα από εκεί. Χρειάζομαι και μερικά μπουριά για την σόμπα μου, οπότε την Τρίτη θα σας φέρω την κάρτα του βιοτέχνη. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11742 από pet13
Απαντήθηκε από pet13 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Asteris έγραψε: Αν κάνει η κασέτα 1000, τότε είναι καλή η τιμή, βάλτην. Τόσο έχει και την Invicta το Leroy (1070€).

promovalencia.com/tvchg/images/insert%20700%20GV.bmp Αυτη ειναι η κασσετα που εχω βρει.Αν υπαρχει καποια γνωμη.Ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11747 από pet13
Απαντήθηκε από pet13 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

pet13 έγραψε:

Asteris έγραψε: Αν κάνει η κασέτα 1000, τότε είναι καλή η τιμή, βάλτην. Τόσο έχει και την Invicta το Leroy (1070€).

promovalencia.com/tvchg/images/insert%20700%20GV.bmp Αυτη ειναι η κασσετα που εχω βρει.Αν υπαρχει καποια γνωμη.Ευχαριστω.

www.bricolandia.es/salgueda-cassette-de-lena-insert-700-gv/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.447 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ