Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21971 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

KiNG έγραψε: Καλά αυτό το φόρουμ δεν έχει πμ ή εγώ δεν το βρίσκω, Asteris σε παρακαλώ στείλε μου ένα email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. που θέλω να σε ρωτήσω κάτι.
Ευχαριστώ


Ρώτα εδώ. Εκτός αν θες να μου κάνεις καμιά ανήθικη πρόταση τίποτα... :whistle: :whistle: :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21972 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

tomka έγραψε: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ :lol: :lol: Δίκιο έχεις ρε Αστέρη.Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πόσο κουκουρουκου είναι ο τζακάς αλλα είναι συγγενής οπότε δεν μπορώ να παω αλλού και όπως καταλαβαίνεις θα είμαι πάνω απο το κεφάλι του όλη την ώρα μην κάνει καμμιά μ@λ@κί@.........βέβαια ο άνθρωπος είπε ότι ξέρει αλλά φύλαγε τα ρούχα σου που λένε....
Τι εννοείς όταν λές σχάρα της μαμα εστίας??Το τζάκι είναι όλο πυρότουβλο.
Οσον αφορά την περσίδα σκεφτόμουν να βγάλω μια ψηλά για να μετριάσω λιγο την μπροστά εκπεμπόμενη θερμότητα μιας και ο καναπές μου απέχει 1,5 μέτρο απο την εστία.Αν βάλω μια ξέρεις τι διαστάσεις πρέπει να έχει??Πάντως δεν μπορείς να πείς........διαφωτιζουμε πολύ κόσμο με αυτές τις λεπτομέρειες........να φανταστείς για να μην με βάλεις τιμωρία διάβασα όλο το forum σε 4 ημέρες!!!!! :cheer: :cheer:


Δεν έχει σχάρα κάτω το τζάκι? Αέρα παίρνει από το δωμάτιο? Τότε τρύπα στον πίσω τοίχο και το αφήνεις έτσι, να παίρνει μόνο του αέρα. Φ80-Φ100.

Η διάσταση της περσίδας εξαρτάται από τον αεραγωγό, ο οποίος εξαρτάται από την έξοδο που έχει η κασέτα. Στην προκειμένη Φ125.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21976 από tomka
Απαντήθηκε από tomka στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αν είχε σχάρα η οποία να φέρνει εξωτερικό αέρα τότε θα ήμουν ήσυχος και δεν θα χρειαζόταν ούτε τρύπες ούτε σωλήνες αν δεν κάνω λάθος, εσύ ξέρεις καλύτερα.
Η βοήθεια σου ανεκτίμητη Αστέρη!!!!!Αν έχω καμμιά επιπρόσθετη απορία ξέρω που θα απευθυνθώ........να είσαι καλά και ευχαριστώ πολύ!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21981 από bill
Απαντήθηκε από bill στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
στο τοιχο που θα βαλω τον πετροβαμβακα,χρειαζεται καποιο καθαρισμα,γιατι εχει σκουρεινη λιγο μαλλον απο την θερμοκρασια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21982 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αν δεν έχει κάπνα βάλτον έτσι.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": bill

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21983 από bill
Απαντήθηκε από bill στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
αν εχει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.466 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ