Μαύρισμα τζαμιού & μυρωδιά τζακιού

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116162 από liakjim

legend7ts έγραψε: Το τοποθέτησα και τσ αποτελέσματα στο μαύρισμα του τζαμιού ειναθ πολυ κσλα, το μονο που νομιζω οτι δεν ακουει καλά οταν κλεινω τελειως τον αέρα , δε βλεπω τη φλογα να μειώνεται.ετσι καιει αρκετα παραπάνω ε;


Βίδωσε λίγο ακόμα τις 3 βιδουλες ώστε να πατήσει λίγο το κορδονι παραπάνω .
Σε εμένα " ακούει " κανονικά .

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116167 από legend7ts
Δε εχει φοβο να κλωτσισει η βιδα η να παθει κατι το τζαμι;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116170 από liakjim
Λίγο βίδωσε.

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120308 από Gianniskreta
εγω εχω βαλει δυο ροδελεσ στο πανω μεροσ τησ πορτσ μ καιω ξυλα 2 χρονων και τι τζαμι το καθαριζω με καθημερινη χρηση μια φορα την εβδομαδα

Δεν το παιζω ειδικος αλλα μπορω να σκευτομαι... ακομα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124240 από tim
Απαντήθηκε από tim στο θέμα Re:Μαύρισμα τζαμιού & μυρωδιά τζακιού
Καλησπέρα
Σχετικά για το μαύρο τζαμί και το δικό μου μαυρίζει κανει σαν γραμμές . Το τζακι καινούργιο στα πρώτα αναματα δεν μαυρίζει απο την πρώτη μερα τώρα μετα απο 3 μήνες μαυρίζει απο τις πρώτες 3-4 ώρες κανει σαν γραμμές μαζεύει καπνά γιατί;;;; Η πόρτα ανοίγει προς τα πάνω και στο πλάι κορδόνι εχει γύρω γύρω πάνω στην πόρτα και ένα σταθερό στο κάτω μέρος στα πυροτουβλο ,, βάζω και μια φωτό


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129502 από χρηστάρας
καλησπέρα και απο μένα.
Στο salgueda που έχω το κορδόνι το έχει στη πόρτα και είναι απλά σφινωμένο σε μια έσοχή περιμετρικά.Με όλα όσα διάβασα σκέφτηκα (για να γλυτώσω το μαύρισμα του τζαμιού φυσικά και το απίστευτο τρίψιμο) απλά να κόψω το κορδόνι στο πάνω μέρος για να ''φτιάξω'' μια επιπλέον αεροκουρτίνα,μιας και έχει ήδη απο τον κατασκευαστή αλλά δε φτάνει..Θα κάνω καλά?

ρώτα να μαθαίνεις και ... μάθε να ρωτάς!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ