Τα νέα των Καυσόξυλων

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76502 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τα νέα των Καυσόξυλων

maraplus έγραψε: Παιδιά σημερα ανακαλυψα οτι μου εκοψαν ενα μικρό πευκο από το οικοπεδο περιφραγμενο που εχω στα συνορα μεταξυ Ραφήνας και Σπάτα στην Περιοχή Βένια-Αγ.Κυριακή. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. ουτε 30 κιλά ξύλο δεν ειχε ο κορμός του. Τι αλλο θα δούμε.................


και δεν χαιρεσαι ???? που θατρεχες για αδειες κι ενα σωρο βαβουρα αμα ηθελες να το κοψεις ??? :P

εδω στο χωριο μου κοψαν ολοκληρο χωραφι με εληες :evil:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76517 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τα νέα των Καυσόξυλων
Διαθέτω για κόψιμο (αλλά δε πληρώνω) πεύκο μέσα στην αυλή του σπιτιού μου, ύψος άνω των 10m, βάρος (πολύ), ο κήπος κάτω από το ύψος του δρόμου, θέλει προσοχή, το δέντρο είναι δίπλα σε σπίτια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76532 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Τα νέα των Καυσόξυλων

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: Διαθέτω για κόψιμο (αλλά δε πληρώνω) πεύκο μέσα στην αυλή του σπιτιού μου, ύψος άνω των 10m, βάρος (πολύ), ο κήπος κάτω από το ύψος του δρόμου, θέλει προσοχή, το δέντρο είναι δίπλα σε σπίτια.


Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να κάνουν υπεύθυνη δήλωση ότι διαθέτουν πυροσβεστήρα και έχουν καθαρίσει πρόσφατα την καμινάδα τους. :whistle:

Την καλημέρα μου συνονόματε! :)

Το νου σου μην έρθει κανείς που δεν ξέρει και στο προσγειώσει ανώμαλα. :whistle:


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76533 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τα νέα των Καυσόξυλων

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: Διαθέτω για κόψιμο (αλλά δε πληρώνω) πεύκο μέσα στην αυλή του σπιτιού μου, ύψος άνω των 10m, βάρος (πολύ), ο κήπος κάτω από το ύψος του δρόμου, θέλει προσοχή, το δέντρο είναι δίπλα σε σπίτια.


το ακυλο τον εχεις δεμενο ??? :evil:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76667 από velanas
Απαντήθηκε από velanas στο θέμα Τα νέα των Καυσόξυλων
ρε παιδιά τα ξυλα άμα τα έχει σε υπόστεγα στοιβαγμένα ξέρετε ποσα πρέπει να τα πληρώσετε αυτά είναι εξοδα.Να τα παίρνετε καλοκαίρι και να τα αποθηκεύεται εσείς όπως κάνουν σε όλο τον κοσμο.ti θέλετε να ανακαλύψετε το ζεστό νερό;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77089 από mallik
Απαντήθηκε από mallik στο θέμα Τα νέα των Καυσόξυλων

velanas έγραψε: ρε παιδιά τα ξυλα άμα τα έχει σε υπόστεγα στοιβαγμένα ξέρετε ποσα πρέπει να τα πληρώσετε αυτά είναι εξοδα.Να τα παίρνετε καλοκαίρι και να τα αποθηκεύεται εσείς όπως κάνουν σε όλο τον κοσμο.ti θέλετε να ανακαλύψετε το ζεστό νερό;


Aν εκανες τον κοπο να ανοιξεις το site θα εβλεπες οτι οι τιμες που αναγραφονται ειναι οι συνιθισμενες
για την Αττικη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ