Σόμπα pellet 11kW που δε ζεσταίνει τίποτα!!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72518 από preetopaido
μου άρεσε που πήρα σομπα για το χειμώνα. μάλλον το καλοκαίρι θα τη λειτουργήσω τελικά :lol:
έτσι θα πιάνει και θερμοκρασία εύκολα :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72527 από preetopaido
apapas να σε ρωτήσεω επειδή έχουμε την ίδια πες μου όταν την ανάβεις ξεκινά να λειτουργεί απευθείας το ανεμισυηράκι πίσω στην πλάτη της? Γιατί εμένα από ότι βλέπω δεν γυρνάει.
Α και περιττό να πω ότι η χάρη μου έφτασε και στην Ιταλία, μόνο που ο ιταλός με παρέπεμψε στο κο που μιλάω στη Θεσσαλονίκη. εκείνος λέει ξέρει καλύτερα..... Καλό έτσι ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72533 από dimlyk
επειδη το δοκιμασα κι εγω αυτη ειναι η τακτικη των ιταλων... μεταφερουν τα παντα στους μεταπωλητες ακομα και την εγγυηση .

ε και δεν ξαναπηρες να του το πεις ?
αν ειναι ο ανεμιστηρας καυσαεριων πρεπει να ξεκιναει αμεσα ... η τουλαχιστον να ξεκιναει αμεσως μετα που πεφτουν τα πελλετακια


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72539 από preetopaido
παίρνω που να πάρει και είναι κλειστά. Στέλω φωτο αυτό που δεν ξεκινάει αμέσω είναι το μεγάλο στρόγγυλο ανεμιστηράκι. Αν δεις ακριβώς δίπλα φαίνεται ένας σωλήνας μαύρος που είναι η εισαγωγή αέρα. αυτός ρουφάει αέρα αλλά το ανεμιστηράκι δε σιέται ντιπ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72542 από preetopaido
δε ξερω τι παιζει δεν φορτώνει τη φωτογραφία sorry

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72545 από apapas

preetopaido έγραψε: apapas να σε ρωτήσεω επειδή έχουμε την ίδια πες μου όταν την ανάβεις ξεκινά να λειτουργεί απευθείας το ανεμισυηράκι πίσω στην πλάτη της? Γιατί εμένα από ότι βλέπω δεν γυρνάει.
Α και περιττό να πω ότι η χάρη μου έφτασε και στην Ιταλία, μόνο που ο ιταλός με παρέπεμψε στο κο που μιλάω στη Θεσσαλονίκη. εκείνος λέει ξέρει καλύτερα..... Καλό έτσι ?


δεν τόχω προσέξει , να το δω και να σου πω,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.125 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ