Αντικατάσταση εστίας με foyer ενεργειακό

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58914 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
εκει πρέπει να έχουμε απο 60 έως 120 βαθμούς διαφορά .Σε λίγες μέρες θα μου έρθει το καινούργιο μου παιχνίδι λόγο εορτών ( θερμόμετρο) και θα μπορώ να σας πώ περισσότερα!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58917 από Asteris

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: απο 180-300 βαθμους θερμοκρασίες λέμε στην έξοδο της περσίδας


Τι διαστάσεις περσίδες έχετε, εισαγωγή-εξάγωγή?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58921 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
υπάρχουν διάφορες περσίδες και πάμε ανάλογα το τζάκι!! Αλλά στα τζάκια αέρα επειδή θέλουμε αρκετά κυβικά βάζουμε τούνελ και οι διαστάσεις τους ξεκινάνε απο 6/40 και φτάνουν μέχρι 6/120 (δηλαδή 6 cm υψος με 120 cm μήκος)
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58924 από Stavrax
Asteri +1 αν και από ότι έχω καταλάβει το τελευταίο που σε ενδιαφέρει είναι η αύξηση του κάρμα ή των ευχαριστιών. Το μόνο που έχω να προσθέσω είναι το πόσο τυχεροί είμαστε που μοιράζεσαι μαζί μας τις γνώσεις σου. Αν οι ειδικοί δεν αντιλαμβάνονται τι γράφουν τότε τι να περιμένουμε από αυτά που πράττουν?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58932 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Κύριε Stavrax !Να υποθέσω ότι αναφέρεστε σε εμένα??Αν ναι να σας πω ότι ο τίτλος ειδικοί δεν με εκφράζει στη ζωή μου αν και υπεύθυνος τεχνικού τμήματος μιας εταιρίας και αν τελικά αναφέρεστε σε εμένα θα παρακαλούσα να μου πείτε εμπεριστατωμένα τις αντιθέσεις σας όπως κάνει και ο κύριος Asteris σεβόμενος εμένα και οποιονδήποτε διαβάζει αυτό το φόρουμ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58943 από Stavrax

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: Κύριε Stavrax !Να υποθέσω ότι αναφέρεστε σε εμένα??Αν ναι να σας πω ότι ο τίτλος ειδικοί δεν με εκφράζει στη ζωή μου αν και υπεύθυνος τεχνικού τμήματος μιας εταιρίας και αν τελικά αναφέρεστε σε εμένα θα παρακαλούσα να μου πείτε εμπεριστατωμένα τις αντιθέσεις σας όπως κάνει και ο κύριος Asteris σεβόμενος εμένα και οποιονδήποτε διαβάζει αυτό το φόρουμ.

275 °C στην έξοδο και περηφανευεστε για απόδοση της εστίας?
Ποιο υλικό μπορεί να αντέξει σε τέτοιες θερμοκρασίες?
Αντί να αντιληφθείτε το λάθος στην εγκατάσταση και τουλάχιστον να μην το αναφέρετε, ζητάτε και εξήγηση?
Μπορεί να φαινομαι ειρωνικός αλλά η αιτία είναι τα λάθη στις εγκαταστάσεις που βλέπουμε καθημερινά σε αυτό το φόρουμ.
Πολύ απλά τα χρήματα δεν περισσεύουν και ο κόσμος αντί να κάνει οικονομία με την τοποθέτηση μιας σωστής εστίας μπλέκει με το ραβε ξηλωνε. Ριξτε μια ματιά στο θέμα προβλήματα και θα καταλάβετε.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ