Ωραία... το πήρα!!! Τώρα ποιος το βάζει;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73344 από valsam
Και'γω καποτε σκεφτομουν να βαλω ενα selenic αλλα με τις τιμες που ακουσα για τα περαστικα πηγα σε αλλες λυσεις,αν διαβασεις προσεκτικα εδω στο φορουμ πως εχουν περαστει αλλα και διαβασεις και απο το προσπεκτ τι οδηγιες και πιανουν τα χερια σου λιγο το μονο που θα χρειαστεις ειναι εναν καλο γυψοσανιδα,ο αδελφος μου περασε μονος του ολες τις μονωσεις και τον εναλακτη στην καμιναδα ο γυψοσανιδας ηρθε μια μερα και τον βοηθησε να το στησουν(στα τουβλα πανω) και μετα ηρθε αλλη μια και εφτιαξε με τα πλαισια τον θαλαμο και περασε τις γυψοσανιδες,περσιδες(150 ευρω του πηρε),αν ηταν σημερα να βαλω τζακι αερος μονος μου θα το εκανα φιλε το energ ειναι μεγαλο σχολειο!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73352 από slnzxr
Φιλε valsam αφου ειναι τοσο απλο γιατι εγω βλεπω στο εδω forum ενα σωρο ανθρωπους με προβληματα και παραπονα?Σε ολους αυτους δεν πιανει το χερι τους?

-Το αυτοκινητο σου γιατι το πας σε συνεργειο αφου¨πιανει το χερι σου¨?
-Καυστηρατζη για να σου καθαρισει το καυστηρα γιατι φερνεις?Δεν παινει το χερι σου να τον καθαρισεις μονος?
-Ηλεκτρολογο φανταζομαι δεν εχεις πληρωσει ποτε εε??

Αν επιτρεπεται τι επαγγελμα κανεις..?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73356 από house
slnzcxr για μαζεψου .... εχουμε 10 σελιδες παραδείγματα με προβληματα !
Δεν εχω δει ακομα τζακι αερόθερμο με εισαγωγές απο μεσα εξω , παταρι απο μεσα να μην περνάει ο αερας και ενα σωρο αλλα που εννοούνται !
Δεν μας δείχνεις δουλειά σου , να μην λεμε και πολλα !

Αμα εισαι καλος , δεν θα κωλισει κανεις στα 250 ευρο , το θεμα ειναι οτι βαρατε στο κεφαλι ανάλογα με τι βλεπετε απεναντι σας ! Ασε τα σάπια για αλλη χωρα , και συ απο εδω εισαι .( εκτος αν εισαι κανενας αλβανος και πείρες και δικαιωματα )

Και δεν μας λες .... τη σπουδασες ρε φιλε , γιατι εδω μεσα εχουμε μηχανικούς-ηλεκτρολογους- του τει του πολυτεχνείου και ενα σωρό αλλους φυσικούς , μαθηματικούς τριτοβάθμιας .
Δεν ηξερα οτι θελει πτυχιο το επάγγελμα σου , γιατι εκτος απ τους μηχανικούς ολοι οι αλλοι πρεπει να παρετε ποδι !

Δεν ξερω για την Ευρωπη , αλλα φαντάζομαι τεχνικος ασφάλειας δεν μπαινει ο μπογιατζης


Απο προσωπική αποψη , εχω να πω , οτι σε οσους τζακαδες πειγα , και πειρα μεσα στο σπιτι μου(5 τους καλους) , για μελετη( δεν σπουδασαμε μελετη κανουμε) με εχουν στειλει μεχρι το φεγγαρι και λιγο παραπερα !

Αρα κατσε στην παρεα μας ... αραξε κοίτα και αμα θες βοηθας και ¨"κανεναν¨"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73357 από house

slnzxr έγραψε: Φιλε valsam αφου ειναι τοσο απλο γιατι εγω βλεπω στο εδω forum ενα σωρο ανθρωπους με προβληματα και παραπονα?Σε ολους αυτους δεν πιανει το χερι τους?

-Το αυτοκινητο σου γιατι το πας σε συνεργειο αφου¨πιανει το χερι σου¨?
-Καυστηρατζη για να σου καθαρισει το καυστηρα γιατι φερνεις?Δεν παινει το χερι σου να τον καθαρισεις μονος?
-Ηλεκτρολογο φανταζομαι δεν εχεις πληρωσει ποτε εε??

Αν επιτρεπεται τι επαγγελμα κανεις..?



Γιατι τους το έφτιαξε τζακας , και τωρα ψάχνονται !Μην με πεις οτι βαζεις ηλεκτρολογο να σου αλλαξει την λαμπα ???
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by house.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73368 από valsam

slnzxr έγραψε: Φιλε valsam αφου ειναι τοσο απλο γιατι εγω βλεπω στο εδω forum ενα σωρο ανθρωπους με προβληματα και παραπονα?Σε ολους αυτους δεν πιανει το χερι τους?

-Το αυτοκινητο σου γιατι το πας σε συνεργειο αφου¨πιανει το χερι σου¨?
-Καυστηρατζη για να σου καθαρισει το καυστηρα γιατι φερνεις?Δεν παινει το χερι σου να τον καθαρισεις μονος?
-Ηλεκτρολογο φανταζομαι δεν εχεις πληρωσει ποτε εε??

Αν επιτρεπεται τι επαγγελμα κανεις..?

Oπως λεει ο house, βλεπεις εδω στο forum φιλε ενα σωρο ανθρωπους με προβληματα και παραπονα γιατι τα τζακια τους το έφτιαξε τζακας-τζακα να τον κανει ο θεος!
Το αυτοκινητο μου το παω στο συνεργειο φιλε (συγκεκριμενα χθες το πηρα και το ειχα μεσα 3 μερες λογο βλαβης που 2 ηλεκτρολογοι δεν μπορουσαν να βρουν και μονο στην Χοντα γινοταν να λυθει το προβλημα μιας και ηταν ηλεκτρολογικης φυσης-πλακετα-πολαπλασιατης και φτιαχνοταν μονο με βαλε βγαλε ανταλακτικα Χοντα!)γιατι δεν πιανουν τα χερια μου απο μηχανικα αυτοκινητων και αν νομιζεις οτι το ιδιο ειναι ο μηχανικος αυτοκινητων με τον τζακα (οχι θερμουδραυλικο εκει θελει γνωσεις και σπουδες μην μπερδευεσαι αλλα για τζακια αερος μιλαμε)τοτε ας γελασουμε!
Καυστηριατζη δεν φερνω φιλε τον λεβητα πετρελαιου τον καθαριζα μονος και τον καυστηρα τον ρυθμιζε ο αδελφος μου(μιλαω για το παρελθον βεβαια γιατι τωρα με τον ξυλολεβητα σιγα μην καψω πετρελαιο)!
Ηλεκτρολογο πληρωνω φιλε (για χοντρα προβληματα φυσικα για μια ασφαλεια η για εναν διακοπτη μονος τα κανω)γιατι δεν σκαμπαζω απο ηλεκτολογικα αλλα οπως ειπα και πριν αλλο ηλεκτρολογος και αλλο τζακας!
Μπερδευεσε!
Οικοδομος φιλε και οι εποχες των 150-200 ευρω μεροκαματο εχουν φυγει προ πολλου!
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73373 από pantelis1973

Οικοδομος φιλε και οι εποχες των 150-200 ευρω μεροκαματο εχουν φυγει προ πολλου!


Ρε εσύ Σάμη, θα βγούμε οφ τοπικ αλλά δεν πειράζει ας σβηστεί..
Στα μέρη σου πόσο πέρνει ενας σοβατζής το μ2? Θέλω να επιβεβαιώσω κάτι..χωρις να υπονοω τιποτα.

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.300 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ