Επιλογή τζακιού

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114959 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα Επιλογή τζακιού
αυτο που σου αρεσει στο ματι??????
μπες καλυτερα σε κανενα site με διακοσμητες....
ετσι διαλεξα και εγω πριν 3-4 χρονια που δεν ηξερα τιποτα γιαυτο το θεμα με τα evo εχει σπασει ρεκορ
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ...ΠΟΙΟΤΗΤΑ-ΑΠΟΔΟΣΗ(ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ)-ΑΞΙΟΠΗΣΤΙΑ-ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115025 από sotos_gr
Απαντήθηκε από sotos_gr στο θέμα Επιλογή τζακιού
Γι' αυτό κι εγώ άρχισα και το ψάχνω από τώρα. Επίσης το γεγονός ότι το τζάκι θα αποτελεί την κύρια θέρμανση του σπιτιού είναι ένας λόγος παραπάνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115042 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Επιλογή τζακιού

gousan έγραψε: αυτο που σου αρεσει στο ματι??????
μπες καλυτερα σε κανενα site με διακοσμητες....
ετσι διαλεξα και εγω πριν 3-4 χρονια που δεν ηξερα τιποτα γιαυτο το θεμα με τα evo εχει σπασει ρεκορ
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ...ΠΟΙΟΤΗΤΑ-ΑΠΟΔΟΣΗ(ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ)-ΑΞΙΟΠΗΣΤΙΑ-ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ


Eσυ είσαι με το μιτσουμπισι που ειπα στην αρχη ! Κλαψε τωρα :p

sotos . και εγω μονο ενα τζακι εχω στο σπιτι . ουτε καν κλιματιστικό ( κανω το τζακι κλιματιστικό το καλοκαίρι και μένω στην καρακαμπιλα της λαρισας ! Και το σπιτι ειναι με 25 cm ytong χωρις καν μόνωση απ εξω που εχεις εσυ ! Εγω το μετανιώνω απ την πλευρά που εχω το κλιμακοστασιο , το οποιο το περισσότερο ειναι απο μπετό και οχι απο Ytong !!! πριν το παρεις τουλαχιστον το τζακι , σφύρα ποιο ειναι μην την πατήσεις !!!
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by house.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115051 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα Επιλογή τζακιού
σε λιγο θα μας πεις οτι χρησιμοποιεις το τζακι και για καταψυκτη ..... :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #134527 από sotos_gr
Απαντήθηκε από sotos_gr στο θέμα Επιλογή τζακιού
Καλησπέρα και πάλι...
Μετά από καιρό παρακολούθησης του forum και διαβάσματος οτιδήποτε σχετικού έφτασε η ώρα της επιλογής εστίας.
Η αλήθεια είναι ότι απ' όσα διάβασα είμαι ανάμεσα σε δύο.
Το LaNordica Monobloco Piano 750 και το Dovre 2180 (με μια μικρή κλίση προς το πρώτο).
Να σας θυμίσω ότι μ' ενδιαφέρει να ζεστάνω με αεραγωγούς και τα δωμάτια με μέγιστη απόσταση τα 12 μέτρα.
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=384&limitstart=0
Περιμένω τις απόψεις σας...
Ευχαριστώ πολύ εκ' των προτέρων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #134528 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ στο θέμα Επιλογή τζακιού
To πρώτο το έχω δει live, όχι όμως αναμμένο. Έχει πραγματικά πολύ καλό φινίρισμα. Να σου πως την άποψή μου, ούτε Piazzeta, Palazzeti, Montegrappa, κανένα "κορυφαίο" ιταλικό δεν έχει το φινίρισμά του. Σαν κατασκευή, λεπτομέρεια, φινίρισμα, απλά ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ιταλικό πιστεύω.

Έχω δει να καίει Dovre σε video, παιδιών από εδώ μέσα και από το youtube. Στο θέμα κάυση και ρύθμιση αυτής...... ΜΟΝΟΚΟΥΚΙ στο Dovre. Εκτιμώ [χωρίς να τα έχω δει να καίνε (ΕΣΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ)], ότι το Dovre είναι πιο σοφιστικέ επιλογή, με πιο μελετημένη καύση, ενώ το άλλο έχει πιο καλή εμφάνιση.

Προσωπικός ψήφος στο Dovre.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ