Τιμές ξύλου

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #14497 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
παιδια οπως ειχε πει και ο μαστορας στην αρχη οταν εψαχνα για ξυλα και ειχα βρει με 80 ευρω οτι ειναι ακριβα τελικα εφτασα να αγορασω με 90 ευρω.Οσον αφορα το ποσοι ειστε μαζεμενοι δεν τους καιγεται καρφι.
Βρειτε μια καλη συμφερουσα τιμη που μπορει να διαχειριστει η τσεπη σας στεγνα ξυλα και αγοραστε.πλεον η αγορα του ξυλου εχει αρχισει να γινεται οπως και η τιμη της βενζινης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #14498 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τιμές ξύλου
Αυτά που παραγγείλαμε με 90€, τουλάχιστον ξέρουμε ότι είναι κατά κύριο λόγο κάτω από 20%, όταν θα περάσει το καλοκαίρι θα έχουν λίγο πάνω από 10 και όταν θα τα ρίξουμε στο τζάκι, θα ζεσταθούμε στα σίγουρα.

Αυτά που είχαν 80€, δεν ξέραμε τι υγρασία θα είχανε, μπορεί να είχαν και 40%, καλό 30 παρά μετά το καλοκαίρι και θα παίρναμε περίπου 1000 θερμίδες λιγότερες ανά κιλό όταν θα τα ρίχναμε στο τζάκι. Χαλάλι το δεκάρικο για τα στεγνά...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #14504 από γιωργος
Απαντήθηκε από γιωργος στο θέμα Τιμές ξύλου
Asteris σωστοςςςςςςς

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Ημέρες πριν - 12 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #14507 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου

Asteris έγραψε: Ναι. Το να μην το δεχόταν θα ήταν σαφή ένδειξη ότι θέλει να κλέψει και φυσικά δεν θα το δεχόμασταν.


Ετσι όπως το λες σωστά ακούγεται.

Αλλά μην ξεχνάμε ότι όλα τα φορτία ξύλα Ελληνικά και εισαγόμενα έρχονται ζυγισμένα και στην πληρωμή σου δίνουν το ζυγολόγιο.

Οπότε εάν του ζητήσεις να το ξαναζυγίσεις, τότε δεν τον προσβάλεις ? ...... :whistle:
Last edit: 12 Χρόνια 5 Ημέρες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #14517 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τιμές ξύλου
Το τι έχει κάνει με τον δικό του προμηθευτή, αν τα ζύγισε εκεί ή όχι, είναι δικό του θέμα. Εγώ θέλω να τα ζυγίσει μπροστά μου. Δεν τον ήξερα κι από χτες, κουμπαριά δεν έχουμε, οπότε ναι, ΔΕΝ τον εμπιστεύομαι. Άμα είναι τόσο αισθηματίας και παρεξηγιέται, ας μην πάρει τα δυό χιλιάρικα που θέλω να του δώσω. Θα βρω άλλον...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa, mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Ημέρες πριν - 12 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #14522 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Τιμές ξύλου
Αστέρη τελικα ο εμπορος που λες ειναι αυτός ο Τσιλιφικας που αναφέρθηκε;;

Να πω και κατι που με προβληματιζει: ΟΚ τα ξυλα που ειδες ειχαν 19% υγρ. Αυτά που θα σου φερει σπιτι πώς διασφαλίζεις οτι ειναι ιδιας ποιότητας;


Θα μετρας με το υγρασιομετρο δειγματοληπτικά;
Last edit: 12 Χρόνια 4 Ημέρες πριν by GeoTa.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.160 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ