Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16813 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
ανδρουτσε πευκο φιλε αμα ειναι τσαμπα καλα ειναι αλλα για 100 ευρω τον τονο ουτε με σφαιρες φιλε.Το πευκο δεν αξιζει με τιποτα.
πετρος 13:φιλε 20 ευρουλακια στο λακη και οι παλετες ειναι στην θεση τους ενας τανιστηρας για να τις κραταει καθοτι παιζουν παιδακια στην αυλη και ειμαστε ετοιμοι.Μεσα στον μηνα θα παρω αλλους 2 τονους και συνολο 6 τονους και ενα τονο πετρελαιο και αναμενουμε το χειμωνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16848 από androutso
Απαντήθηκε από androutso στο θέμα Τιμές ξύλου
Δεν θα μου δωσει την ηδια ζεστη αν βαλω στον λεβητα 20 κιλα πευκο η 20 κιλα δρυ?Παντου εχω δει οτι το πευκο ανα κιλο εχει πολυ καλη θερμογωνο δηναμη μεγαλητερη και απο τον δρυ.Απλα δεν ειναι βαρη ξυλο θα καιγετε γρηγορα δεν θα χωραει πολα κιλα ο λεβητας και θα κανω παραπαω γεμησματα.Αν ειναι με 1 τονο πευκο να εχω την ιδια ζεστη με 1 τονο δρυ .Το προτιμω το πευκο γιατη ειναι καταξερο εχει 100 ευρο σε σχεση με τον δρυ που ειναι φετηνος και γεματος υγρασια και εχει 170 ευρο ο τονος :dry: :dry: :dry:
Θελω ξερα ξυλα γιατη εχω λεβητα πυρολησης.

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16875 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
ρε φιλε το πευκο ειναι οτι χειροτερο για καψιμο.Δεν λεω οτι δεν θα αντεψει αλλα και 100 ευρω ο τονος ειναι πολλα.Εμεις καιγαμε πευκο αλλα ηταν τζαμπα φιλε μου μαζι με ελια βεβαια.Βρες και παρε δρυ ακοπο ρε φιλε αφου εχεις λεβητα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #16947 από sot78
Απαντήθηκε από sot78 στο θέμα Τιμές ξύλου
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΤΑ ΞΥΛΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΒΟΥΝΑ ΕΔΩ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΕΡΔΟΣ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΑ ΟΤΙ ΧΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΥΓΡΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΡΤΩ ΞΕΦΟΡΤΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ!!!!!!ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΝΤΑΛΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ Ε-ΜΑΙΛ xxxxxxxxx@hotmail.com. ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ Η ΑΥΞΗΣΗ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΤΑΞΕΩΣ 25-30% ΓΙΑ ΤΟ 2012 ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΕΡΣΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΘΗΞΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΝΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΣ!!!!!!
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by GT.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16952 από diafana
Απαντήθηκε από diafana στο θέμα Τιμές ξύλου
καλησπερα και απο μενα καινουργιος στο φορουμ ψαχνω και γω για ξυλα περιοχη λαρισα οι πιο παλιοι συμπολητες μηπως βρηκανε τιποτα???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16960 από bill
Απαντήθηκε από bill στο θέμα Τιμές ξύλου
kleo φιλε τι εγινε με την SIMAR ηρθαν τα ξυλα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.191 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ