Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17260 από kol
Απαντήθηκε από kol στο θέμα Τιμές ξύλου

Kleo έγραψε:

vaxevana έγραψε:

erimitis έγραψε: παιδες μολις ξεφωρτωσα 4 τοννους ξυλα απο Τα κουτσουρα στο λαγκαδα.Ξερα με μολις 20% υγρασια και τα παιδια ξηγημενα.Τα ξυλα ζυγιστηκαν και πληρωθηκαν συμφωνα με το ζυγολογιολιο.Το μαγαζι εχει διαμορφωθει υπο τυπο ξηραντηριου και πιστευω οτι θα παραδισουν συνεχεια ξερα ξυλα Η τιμη ειναι στα 105 ευρω ο τονος.
Αντε παιδια να ηρεμισουμε να πιουμε καμια μπυριτσα το βραδακι
,


Καλημέρα σας,

Καθότι γείτονας, θα ήθελα να ρωτήσω σε ποιο σημείο του Λαγκαδά είναι το παραπάνω ξυλαδικο; Η τιμή ακούγεται καλή και το πιο βασικό τα ξύλα να είναι οσο το δυνατόν πιο ξερά, και τα ζυγίζουν κιόλας ...

Ευχαριστώ



Μήπως μπορώ να έχω κι εγω το τηλέφωνο των παιδιών για το μέλλον;


μπορω να εχω κι εγω ενα τηλεφωνο των παιδιων? το mail μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17261 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
Οπως λεω και σε πολλους να λενε οτι τους μαθανε τους ξυλαδες απο το νημα ετσι ωστε ο λογος μας να αποκταει δυναμη και να καταλαβαινουν οτι αν κανουν καμια βλακεια θα μαθευτει πολυ γρηγορα
Και καλο θα ηταν επειδη η σεζον ακομα τρεχει να γινεται μια συνεχη ενημερωση επι των αγοροων αλλα και επι της ποιοτητας και εξυπηρετησεις που προσφερει ο καθε ξυλας.Να καυτηριαζονται οι κοπριτες καθως δεν ειναι καιρος για αλητειες βεβαια αν το επιτρεπει ο διευθυνων να μιλησουμε επωνυμα
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17315 από chalk
Απαντήθηκε από chalk στο θέμα Τιμές ξύλου
Αύριο παραλαμβάνω απο Βουλγαρία, 25τονο δρυ σε παλλέτες προς 136/τόνος στην Αθήνα. Απο θέμα υγρασίας θα σας ενημερώσω μετά την παραλαβή.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giannis1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17328 από andysurg
Απαντήθηκε από andysurg στο θέμα Τιμές ξύλου
Για σας παιδια. ειμαι ειμαι καινουργιος στο φορουμ αυτο και θα ηθελα καποια βοηθεια. θελω να αγορασω 1 φορτηγ[25 τονους περιπου] και να το παρω απο βουλγαρια. μηπως ξερει κανεις ποιος φερνει ξυλα κατευθειαν απο βουλγαρια, τιμες; και εαν υπαρχει κανενα τηλ. για περιοχη ανατολ. θεσσαλονικη.
Ευχαριτσω....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17330 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
δωσε μαιλ να σου στειλω κατι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17331 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
πρωτα ομως μπες στο σωστο τοπικ και μετα ζητα ρε φιλε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.146 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ