Τρανσέξουαλ (D.I.Y. σε υδραυλική) HP 26 (HP 60-5 Μοσχάλης) by STAF

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87786 από maraplus
Μπραβο σου.
Αντε με τετοια μυαλά θα ξεπεράσουμε την κρίση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87808 από kostas.b
Συγνωμη ρε παιδια αλλα ολοι εσεις που λετε μπραβο στον φιλο staf θα του δινατε την αεροθερμη σομπα σας που με χιλια δυο βασανα (ερωτησεις, ψαξιμο, ειναι καλη? δεν ειναι?) αγορασατε να της τρυπησει τα πλευρα να περασει μεσα της εναν χαλκοσωληνα να την συνδεσει στο υπαρχων σωμα καλοριφερ (ουτε καν στον συλλεκτη δηλαδη) και να συνδεσει τον κυκλοφορητη να δουλευει μονιμα?
Εγω παντως οχι.Για να μην τρελλαθουμε κι ολας

Διαγράφηκε link που απαγορεύεται

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87811 από lefteris
Το μπράβο το αξίζει σίγουρα αν και δεν το έγραψα παραπάνω, καθώς στην προσπάθεια να αξιοποιήσει το βέλτιστο από αυτό που έχει για να ζεσταθεί ο ίδιος και η οικογένειά του...κατέφυγε σε μια λύση που ναι μεν δεν είναι η ενδεικνυόμενη ακόμη και για το 99,99% αλλά τόλμησε και πραγματοποιήσε αυτό που πίστευε αύτος.

Υ.Γ. α.Δεν νομίζω πως σπίτι του 1978 θα είχε συλλέκτη.!!!
β.Αυτόν τον κυκλοφορητή είχε, τον σύνδεσε μόνιμα (με ότι χασούρα μπορεί να έχει) και έκανε την δουλεία του.

Αν λοιπόν είναι ικανοποιημένος, δεν μας πέφτει λόγος, προσπαθούμε να βοηθήσουμε προτείνοντας αντι του να κατακρίνουμε.

Και παλι μπράβο Staf.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87824 από dimsam

lefteris έγραψε: Το μπράβο το αξίζει σίγουρα αν και δεν το έγραψα παραπάνω, καθώς στην προσπάθεια να αξιοποιήσει το βέλτιστο από αυτό που έχει για να ζεσταθεί ο ίδιος και η οικογένειά του...κατέφυγε σε μια λύση που ναι μεν δεν είναι η ενδεικνυόμενη ακόμη και για το 99,99% αλλά τόλμησε και πραγματοποιήσε αυτό που πίστευε αύτος.

Υ.Γ. α.Δεν νομίζω πως σπίτι του 1978 θα είχε συλλέκτη.!!!
β.Αυτόν τον κυκλοφορητή είχε, τον σύνδεσε μόνιμα (με ότι χασούρα μπορεί να έχει) και έκανε την δουλεία του.

Αν λοιπόν είναι ικανοποιημένος, δεν μας πέφτει λόγος, προσπαθούμε να βοηθήσουμε προτείνοντας αντι του να κατακρίνουμε.

Και παλι μπράβο Staf.


+1
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lefteris

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87865 από παλτακης

kostas.b έγραψε: Συγνωμη ρε παιδια αλλα ολοι εσεις που λετε μπραβο στον φιλο staf θα του δινατε την αεροθερμη σομπα σας που με χιλια δυο βασανα (ερωτησεις, ψαξιμο, ειναι καλη? δεν ειναι?) αγορασατε να της τρυπησει τα πλευρα να περασει μεσα της εναν χαλκοσωληνα να την συνδεσει στο υπαρχων σωμα καλοριφερ (ουτε καν στον συλλεκτη δηλαδη) και να συνδεσει τον κυκλοφορητη να δουλευει μονιμα?
Εγω παντως οχι.Για να μην τρελλαθουμε κι ολας


To μπραβο ειναι στο οτι σε αυτο που πιστευε το εκανε πραξη και αφου επιβεβαιωσε επειτα απο χρηση οτι λειτουργει τοτε το μοιραστηκε μαζι μας .
Και ναι εγω την δικη μου σομπα του τη δινω για να μου κανει αυτη τη μετατροπη εφοσον η δικη του δουλευει αρα θα δουλεψει και η δικια μου και ισως και καλυτερα διοτι απο την δικια του κατασκευη θα εχει δει οτι καποια πραγματα θα μπορουσαν να βελτιωθουν .

Γιατι θα πρεπει να αφορισουμε καποιον που τολμησε και εκανε κατι που κανενας μας δεν το εβαζε στο μυαλο του .Καποτε οσοι λεγαν οτι η γη ηταν στρογγυλη τους κρεμαγαν ...μην γυρναμε λοιπον πισω .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87882 από STAF

kostas.b έγραψε: Συγνωμη ρε παιδια αλλα ολοι εσεις που λετε μπραβο στον φιλο staf θα του δινατε την αεροθερμη σομπα σας που με χιλια δυο βασανα (ερωτησεις, ψαξιμο, ειναι καλη? δεν ειναι?) αγορασατε να της τρυπησει τα πλευρα να περασει μεσα της εναν χαλκοσωληνα να την συνδεσει στο υπαρχων σωμα καλοριφερ (ουτε καν στον συλλεκτη δηλαδη) και να συνδεσει τον κυκλοφορητη να δουλευει μονιμα?
Εγω παντως οχι.Για να μην τρελλαθουμε κι ολας


Eπειδη ηξερα οτι κατι τετοιες κουβεντες θα ακουγα
απο καποιους ηταν ο λογος που αργησα
να το δημοσιευσω. Η αεροθερμη σομπα μου
αγοραστηκε 1200 ευρω πριν 2 χρονια και το
τι ακριβως θα την κανω ειναι δικια μου δουλεια.
Στο πρωτο ποστ της παρουσιασης αναφερω οτι
ΑΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ
ΜΕ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΘΥΝΗ
δεν προκειται να κανω μετατροπη σε κανεναν
αλλο και δεν ενθαρρυνω κανεναν να το κανει.
Αλλα αν νομιζεις οτι ειναι τοσο απλη πατεντα
μπορεις να το κανεις ελευθερα σε οποιον το ζητησει
απο εδω μεσα!!! B) :evil:

Γιώργος

Μόνο αν στούς νεότερους μάθεις τα μυστικά σου
μεγάλη θα'ναι η προκοπή και η χαρά δικιά σου!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ