Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17778 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
εγω το πηρα 300 ευρω στα μερη μου!1050 η μπαλετα κ ειναι 100%απο ελατο!καλο φαινεται αλλα θα το δω καλυτερα απο χειμωνα!εαν εισαι απο τα μερη μου μπορω να στον πω τον εμπορα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17827 από ioannidis
Απαντήθηκε από ioannidis στο θέμα Τιμές pellet
Εάν θέλει κάποιος να μάθει από τι αποτελείτε το κάθε πελλετ θα πρέπει να ρωτήσει αυτούς που το εμπορεύονται και να τους ζητήσει χαρτιά - πιστοποιητικά - αναλύσεις , και όχι να ακούει τον κάθε ένα εδω μέσα .

Εκτός από αυτό μπορεί και μόνος του να το κάνει ανάλυση σε οποιοδήποτε χημείο ή ακόμα καλυτέρα σε οιοδήποτε τελωνείο( όλα τα τελωνεία έχουν χημείο του κράτους ) .

Όσον αφορά το AMECO επειδή αναφέρθηκε πιο πάνω , όποιος θέλει να μάθει πληροφορίες μπορεί να μου στείλει ένα μαιλ και να μάθει τα πάντα και να λάβει και τις πιστοποιήσεις του DIN PLUS και EN PLUS A1 .

To AMECO δεν είναι πεύκο , είναι 100% ελατο .
Εάν ήταν πεύκο δεν νομίζω να είχε τις πιστοποιήσεις που διαθέτει …….

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17833 από Βιομαζιστής
Απαντήθηκε από Βιομαζιστής στο θέμα Τιμές pellet

ioannidis έγραψε:
Εκτός από αυτό μπορεί και μόνος του να το κάνει ανάλυση σε οποιοδήποτε χημείο ή ακόμα καλυτέρα σε οιοδήποτε τελωνείο( όλα τα τελωνεία έχουν χημείο του κράτους ) .


Το ΣΤ' Κερατσινίου (Πειραιάς) που το γνωρίζω σαν κάλπικη δεκάρα, δεν έχει πάντως χημείο. Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω. :side:

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17834 από leividiotis
Απαντήθηκε από leividiotis στο θέμα Τιμές pellet
Καλησπέρα

Το να έχει ενα πελλετ πεύκο δεν είναι αρνητικό αντιθέτvς και όσο για τα πιστοποιητικά


www.energ.gr/j15/media/kunena/attachments/62/rzpelcert2.GIF
www.energ.gr/j15/media/kunena/attachments/62/rzpelcert.GIF

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17835 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet
Εγώ πάντως συνιστώ.... ψυχραιμίααα......

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17845 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

ioannidis έγραψε: Όσον αφορά το AMECO επειδή αναφέρθηκε πιο πάνω , όποιος θέλει να μάθει πληροφορίες μπορεί να μου στείλει ένα μαιλ και να μάθει τα πάντα και να λάβει και τις πιστοποιήσεις του DIN PLUS και EN PLUS A1

τις πιστοποιήσεις που αφορούν τα προϊόντα που έχετε προσφέρει στο group buy ήδη έχουμε ζητήσει να τα στείλετε όσοι επιθυμείτε από τους προμηθευτές στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και εμείς θα τα ανεβάσουμε στο αντίστοιχό θέμα με τις προσφορές

Επιπλέον τα εχετε ανεβάσει στο παρακάτω θέμα
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...9&id=14010&Itemid=53

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.379 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ