Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17886 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
για να μην υπαρχει παρεξηγηση για αυτα που λεω!!μπειτε στην ιστοσελιδα της ΑΜΕΚΟ κ θα δειτε οτι περιεχει 2 με 3 ποιοτιτες μεσα!λεει λαθος??κ παλι λεω ειναι καλο το ΑΜΕΚΟ!δεν το κατηγορω για να μην μπερδευομαστε!εγω απλα ειπα οτι με 300 ευρω που μου εδινε το ΑΜΕΚΟ 975 κιλα γιατι να μην παρω με 300 1050 κιλα κ μονο ελατο!κακο ειναι αυτο??κ αμα ηθελα φτηνοτερο θα επαιρνα βουλγαρικο με 270 1000 κιλα! με φλοιο μεσα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18098 από ntenisko
Απαντήθηκε από ntenisko στο θέμα Τιμές pellet
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΡΟΥΜΑΝΙΚΟ "pelletone"
ΧΤΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΗΝ AMECO.

.......carpe diem..........

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18130 από mega pellet
Απαντήθηκε από mega pellet στο θέμα Τιμές pellet

ntenisko έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΡΟΥΜΑΝΙΚΟ "pelletone"
ΧΤΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΗΝ AMECO.


Καλημέρα
Πάρη αν είναι δυνατόν.Αν είναι ποιοτικά το ιδιο με της ameco γιατί δεν έχει κάποια πιστοποίηση?
Πάρε και 5 τσουβαλάκια ameco και δες τι διαφορά θα έχει το ένα με το άλλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18173 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
εαν ειναι ρουμανικο καλο θα ειναι!ολα τα εργοστασια στην ρουμανια εχουν din plus!μπηκα σε κατι σαιτ κ το ειδα!ενω η βουλγαρια δεν την ειχε μεσα!φαντασου!γενικα τα ρουμανικα ειναι καλα απλα το AMECO ειναι 975 κιλα κ εχει λιγο πευκο μεσα!ενω αυτο που πηρα ειναι 1050 κιλα κ μονο ελατο στα ιδια λεφτα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18175 από mega pellet
Απαντήθηκε από mega pellet στο θέμα Τιμές pellet

malia έγραψε: εαν ειναι ρουμανικο καλο θα ειναι!ολα τα εργοστασια στην ρουμανια εχουν din plus!μπηκα σε κατι σαιτ κ το ειδα!ενω η βουλγαρια δεν την ειχε μεσα!φαντασου!γενικα τα ρουμανικα ειναι καλα απλα το AMECO ειναι 975 κιλα κ εχει λιγο πευκο μεσα!ενω αυτο που πηρα ειναι 1050 κιλα κ μονο ελατο στα ιδια λεφτα!


Φίλε malia δεν .εχουν όλα τα εργοστάσια στην Ρουμανία din plus.
Και όσο για αυτό που λες με τα κιλά .Δεν νομίζω να σου πουλησε κάποιος για 1000κιλα ούτε την παλέτα των 975 κιλών ,ούτε την παλέτα των 1050 κιλών .
Και πολύ απλό να υπολογίσεις πόσο κοστίζει το προιόν που αγόρασες ανά κιλό.
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by mega pellet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18191 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
ειδικα din plus ολα εχουν ψακτο καλα κ θα δεις!το AMECO το επαιρνα περυσι 330 ευρω τα 975 κιλα!κ ενας αλλος απο εδω ειπε μου το φερνει περιπου 300 με 305 κ τονιζω παλι 975 κιλα!οταν εκλεισα 1050 κιλα πληρης τιμη 300 ευρω κ ελατο οχι πευκο για να καταλαβαινομαστε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.351 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ