Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20027 από ΗΛΙΑΣ
Απαντήθηκε από ΗΛΙΑΣ στο θέμα Τιμές pellet
γιαννη απο δραμα μπορεις να μου πεις απο που πηρες 235 το πελλετ,ενδιαφερομαι για 3 τονους.ηλιας απο δραμα.ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20060 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet

ΗΛΙΑΣ έγραψε: γιαννη απο δραμα μπορεις να μου πεις απο που πηρες 235 το πελλετ,ενδιαφερομαι για 3 τονους.ηλιας απο δραμα.ευχαριστω

Hλια δωσε μου το μαιλ σου να σου στειλω το τηλ. μου για να τα πουμε καλυτερα ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20061 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

γιαννης-δραμα έγραψε:

ΗΛΙΑΣ έγραψε: γιαννη απο δραμα μπορεις να μου πεις απο που πηρες 235 το πελλετ,ενδιαφερομαι για 3 τονους.ηλιας απο δραμα.ευχαριστω

Hλια δωσε μου το μαιλ σου να σου στειλω το τηλ. μου για να τα πουμε καλυτερα ;)

Παλι κρατικα μυστικά θα πείτε?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20064 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

γιαννης-δραμα έγραψε: taiby αυριο το απογευμα ερχομαι απο εκει για την προκαταβολη.
Κλεινω και εγω αυριο 4 τονους Schweighofer με 235/τν!Πολυ καλη περιπτωση,για περισοτερα αυριο θα ξερω,παντως ειναι τελικη τιμη και νομιμοτατο!


Αφου είναι τελική τιμή και νομιμότατο γιατί να μην βοηθήσεις και εμάς τους υπόλοιπους? Πες τον προμηθευτή σου να στειλει προσφορά στο energ.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20065 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet
Αφου τον διωξατε με τον τροπο σας(Δυο μετρα και δυο σταθμα)!οποιος καταλαβε καταλαβε.Παντως ειμαι διατεθημενος να βοηθησω οποιον ενδιαφερεται και ειναι απο τα μερη μας(γιατι τους υπολοιπους δεν τους συμφερει μαλλον).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20069 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

γιαννης-δραμα έγραψε: Αφου τον διωξατε με τον τροπο σας(Δυο μετρα και δυο σταθμα)!οποιος καταλαβε καταλαβε.Παντως ειμαι διατεθημενος να βοηθησω οποιον ενδιαφερεται και ειναι απο τα μερη μας(γιατι τους υπολοιπους δεν τους συμφερει μαλλον).


Γιάννη ήσουν από τους πρώτους που γράφτηκε στο group buy. Έστειλαν προσφορά ποτέ με τον τρόπο που ζητήσαμε? Εαν ηθελαν να συνεργαστούν θα το έκαναν.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.339 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ