Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47582 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Να πω ότι το αγοράζω όλο πρέπει να θεωρείται δεδομένο. Δεδομένο είναι επίσης ότι πρόκειται για τιμή χωρίς ΦΠΑ.

Έξω οι απατεώνες μαυραγορίτες από το φόρουμ ΤΩΡΑ.

Παρακαλώ άμεσα να διαγραφούν τα τελευταία ποσταρίσματα.

giogud θα σε παρακαλουσα να σβησεις τους ασχημους χαρακτηρισμους και οτι εχεις να πεις να το λες πιο κοσμια!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47585 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
Και για αυτόν που έβαλε το (-), να τον ενημερώσω ότι σε 6 ώρες θα μπορέσει να ξαναβάλει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47586 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Τιμές pellet

dmtr έγραψε: Βρήκα μια άκρη για Αυστριακό πέλλετ με πιστοποίηση Din Plus ÖNORM 245€ για Θεσσαλονίκη.



Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει e-mail


Πάντως η συγκεκριμένη εταιρία Bio Holz Pellets GmbH δεν αναφέρεται πουθενά στους καταλόγους του ENplus ή του Din Plus,παρόλο που στο σάκο του φαίνονται τυπωμένα και τα δύο σήματα των συγκεκριμένων πιστοποιήσεων.
Επίσης εντύπωση μου κάνει το έντονα ζαχαρί χρώμα του πέλλετ,εκτός και αν απλά έτσι φαίνεται στη φωτογραφία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47589 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Να πω ότι το αγοράζω όλο πρέπει να θεωρείται δεδομένο. Δεδομένο είναι επίσης ότι πρόκειται για τιμή χωρίς ΦΠΑ.

Έξω οι απατεώνες μαυραγορίτες από το φόρουμ ΤΩΡΑ.

Παρακαλώ άμεσα να διαγραφούν τα τελευταία ποσταρίσματα.


Επειδή δεν είναι και πολύ του χαρακτήρα μου κύριε Γκουντέλια οι διαγραφές από σχόλια , ας περιμένουμε να μας εξηγήσει άν φυσικά ξέρει και ο Dmtr η τιμή γιατί είναι τόσο χαμηλή και άν διαπιστώσουμε πως έχετε δίκιο , θα σβηστούν χωρίς δεύτερη σκέψη.Μέχρι τότε παρακαλώ ας μη βιαστούμε να βγάλουμε συμπεράσματα .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47595 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές pellet
Λοιπόν εγώ το ποστ που έγραψα στηρίζεται σε αυτό που βρήκα στο facebook
Θεώρησα ότι περιλαμβάνει ΦΠΑ. Παρ' όλα αυτά του έχω γράψει comment και τον ρωτώ για μινιμουμ ποσότητα και ΦΠΑ. Περιμένω απάντηση.
Ξέρετε ότι δεν είμαι έμπορας και το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να βρεθεί καλή τιμή για τα μέλη. Δεν κερδίζω τίποτα από αυτό σε αντίθεση με τον κ. Γκουντέλια ο οποίος λογικό είναι να μη θέλει κάτι τέτοιο.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47602 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

dmtr έγραψε: Λοιπόν εγώ το ποστ που έγραψα στηρίζεται σε αυτό που βρήκα στο facebook
Θεώρησα ότι περιλαμβάνει ΦΠΑ. Παρ' όλα αυτά του έχω γράψει comment και τον ρωτώ για μινιμουμ ποσότητα και ΦΠΑ. Περιμένω απάντηση.
Ξέρετε ότι δεν είμαι έμπορας και το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να βρεθεί καλή τιμή για τα μέλη. Δεν κερδίζω τίποτα από αυτό σε αντίθεση με τον κ. Γκουντέλια ο οποίος λογικό είναι να μη θέλει κάτι τέτοιο.


Τι να μην θέλω. Καλή τιμή για τα μέλη;
Αναλαμβάνω να το ξεφορτώσω και να το μοιράσω με 10€ + ΦΠΑ εντός ν. Θεσσαλονίκης και με 5 € ξεφόρτωμα αποθήκευση φόρτωμα σε όποια μεταφορική επιθυμείτε.
Για να δούμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.392 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ