Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47603 από ΠέτροςΤ
Απαντήθηκε από ΠέτροςΤ στο θέμα Τιμές pellet
Αν ολα πάνε καλά την δευτέρα θα την ανάψω,εχω βρει pellet στην Κόρινθο της modern fuels απο την Τρίπολη 5,5 η σακούλα.
Άξιζει σε ποιοτητα????

RAVELLI HRV 160.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47604 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε:

giogud έγραψε: Να πω ότι το αγοράζω όλο πρέπει να θεωρείται δεδομένο. Δεδομένο είναι επίσης ότι πρόκειται για τιμή χωρίς ΦΠΑ.

Έξω οι απατεώνες μαυραγορίτες από το φόρουμ ΤΩΡΑ.

Παρακαλώ άμεσα να διαγραφούν τα τελευταία ποσταρίσματα.


Επειδή δεν είναι και πολύ του χαρακτήρα μου κύριε Γκουντέλια οι διαγραφές από σχόλια , ας περιμένουμε να μας εξηγήσει άν φυσικά ξέρει και ο Dmtr η τιμή γιατί είναι τόσο χαμηλή και άν διαπιστώσουμε πως έχετε δίκιο , θα σβηστούν χωρίς δεύτερη σκέψη.Μέχρι τότε παρακαλώ ας μη βιαστούμε να βγάλουμε συμπεράσματα .


Και πότε ακριβώς περιμένετε να διαπιστωθεί; Αφού κανονιστούν 2,3 φορτία; Ή μήπως το να πετάμε τιμές χωρίς εξακρίβωση είναι σωστό; Παραπλανητικό είναι.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47606 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

γιαννης-δραμα έγραψε:

giogud έγραψε: Να πω ότι το αγοράζω όλο πρέπει να θεωρείται δεδομένο. Δεδομένο είναι επίσης ότι πρόκειται για τιμή χωρίς ΦΠΑ.

Έξω οι απατεώνες μαυραγορίτες από το φόρουμ ΤΩΡΑ.

Παρακαλώ άμεσα να διαγραφούν τα τελευταία ποσταρίσματα.

giogud θα σε παρακαλουσα να σβησεις τους ασχημους χαρακτηρισμους και οτι εχεις να πεις να το λες πιο κοσμια!


Πως αλλιώς μπορώ να χαρακτηρίσω έναν .......; Τα Ελληνικά μου ίσως δεν είναι τόσο πλούσια.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47607 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

Sp4wN έγραψε:

giogud έγραψε: Να πω ότι το αγοράζω όλο πρέπει να θεωρείται δεδομένο. Δεδομένο είναι επίσης ότι πρόκειται για τιμή χωρίς ΦΠΑ.

Έξω οι απατεώνες μαυραγορίτες από το φόρουμ ΤΩΡΑ.

Παρακαλώ άμεσα να διαγραφούν τα τελευταία ποσταρίσματα.


Επειδή δεν είναι και πολύ του χαρακτήρα μου κύριε Γκουντέλια οι διαγραφές από σχόλια , ας περιμένουμε να μας εξηγήσει άν φυσικά ξέρει και ο Dmtr η τιμή γιατί είναι τόσο χαμηλή και άν διαπιστώσουμε πως έχετε δίκιο , θα σβηστούν χωρίς δεύτερη σκέψη.Μέχρι τότε παρακαλώ ας μη βιαστούμε να βγάλουμε συμπεράσματα .


Και πότε ακριβώς περιμένετε να διαπιστωθεί; Αφού κανονιστούν 2,3 φορτία;


Σε όσους ζήτησαν επιπλέον στοιχεία η απάντηση είναι η ίδια.
"Καλημέρα.

Περιμένω απάντηση αν συμπεριλαμβάνεται ο ΦΠΑ και ποια είναι η μίνιμουμ ποσότητα που απαιτείται για παραγγελία.

Μόλις πάρω απάντηση θα σε ενημερώσω.
Ευχαριστώ

Δημήτρης"

Ακόμα και να είναι τιμή χονδρικής ασφαλώς και αφορά κάποιους εμπόρους. Μη φαντάζεσαι φοροφυγάδες παντού. Δεν είσαι ο μόνος τίμιος, υπάρχουν και άλλοι!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47612 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

dmtr έγραψε:

giogud έγραψε:

Sp4wN έγραψε:

giogud έγραψε: Να πω ότι το αγοράζω όλο πρέπει να θεωρείται δεδομένο. Δεδομένο είναι επίσης ότι πρόκειται για τιμή χωρίς ΦΠΑ.

Έξω οι απατεώνες μαυραγορίτες από το φόρουμ ΤΩΡΑ.

Παρακαλώ άμεσα να διαγραφούν τα τελευταία ποσταρίσματα.


Επειδή δεν είναι και πολύ του χαρακτήρα μου κύριε Γκουντέλια οι διαγραφές από σχόλια , ας περιμένουμε να μας εξηγήσει άν φυσικά ξέρει και ο Dmtr η τιμή γιατί είναι τόσο χαμηλή και άν διαπιστώσουμε πως έχετε δίκιο , θα σβηστούν χωρίς δεύτερη σκέψη.Μέχρι τότε παρακαλώ ας μη βιαστούμε να βγάλουμε συμπεράσματα .


Και πότε ακριβώς περιμένετε να διαπιστωθεί; Αφού κανονιστούν 2,3 φορτία;


Σε όσους ζήτησαν επιπλέον στοιχεία η απάντηση είναι η ίδια.
"Καλημέρα.

Περιμένω απάντηση αν συμπεριλαμβάνεται ο ΦΠΑ και ποια είναι η μίνιμουμ ποσότητα που απαιτείται για παραγγελία.

Μόλις πάρω απάντηση θα σε ενημερώσω.
Ευχαριστώ

Δημήτρης"

Ακόμα και να είναι τιμή χονδρικής ασφαλώς και αφορά κάποιους εμπόρους. Μη φαντάζεσαι φοροφυγάδες παντού. Δεν είσαι ο μόνος τίμιος, υπάρχουν και άλλοι!


Και γω σου απαντάω ότι 245 με ΦΠΑ δεν έχουν πλέον ούτε τα Σέρβικα και για ποσότητες 200-300 τόνων το μήνα. Οπότε πριν διαπιστώσετε κάτι, σωστό θα ήταν να μην το αναρτάτε. Αν όντως είχατε να κερδίσετε κάτι (δεν το ξέρω), ήδη όπως έχετε πει έχετε ανταπόκριση. Το φόρουμ δεν μπορεί να βασίζετε στην καλή θέληση του κάθε μέλους. Πρέπει να είναι με κανόνες.
Πριν γράψω κάτι, έκανα αναφορά. Δεν είδα ανταπόκριση.
Οι απαντήσεις μου είναι αυτές που πρέπει. Εσείς αν σας διώχναν από την δουλειά και στην θέση σας πέρναν κάποιον παράνομο χωρίς ασφάλεια χωρίς τίποτα πως θα αντιδρούσατε δηλαδή;
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47618 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές pellet
Το ποστ είναι καθαρό. Είναι μια πληροφορία. Αν δεν συμπεριλαμβάνεται το ΦΠΑ θα διορθωθεί και θα αναφερθούν όλοι οι όροι. Δεν νομίζω κανείς να είπε ότι θα το αγοράσουν χωρίς ΦΠΑ. Αν πάλι η τιμή αφορά εισαγωγείς, είναι μια χρήσιμη πληροφορία για αυτούς. Τα σενάρια περι φοροδιαφυγής εσείς τα κατασκευάσατε. Ο ρόλος του φόρουμ είναι η πληροφόρηση και για τα μέλη καταναλωτές και για τα μέλη έμποροι. Εγώ είμαι αυτός που έγραφα και γράφω για τις δικές σας μπριγκέτες. Μήπως κερδίζω τίποτα και απ΄αυτό και δεν το ξέρω;

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.362 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ