Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47653 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

dmtr έγραψε: Έχω την πλροφορία ότι οι τιμές στην βιομάζα έχουν φθήνουσα πορεία λόγω μείωσης των μεταφορικών. Τα φορτηγά βρίσκουν πλέον εμπορεύματα για την επιστροφή τους και έχουν μειωθεί τα μεταφορικά. Μήπως παίζει κάτι από αυτό το σενάριο; Μήπως λέω.


Και από 1000€ φτάσαν στα -100€

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47657 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Θα ζητήσω από τον jnet να βάλει για φόντο στο φόρουμ κανένα τοπίο, για να ηρεμούμε, ή ίσως καμιά κοπέλα γυμνή να κυλιέται πάνω σε μια θάλασσα πέλλετ. Ε τότε νομίζω θα ηρεμήσουμε όλοι...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47673 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

dimkais έγραψε: Μόλις τους πηρα τηλ για 6 τόνους αυστριακό και μου είπαν 290/τν αλλά δεν ηξερε μεταφορικά για Αθήνα οπότε ειπε να επικοινωνήσω ξανα τη Δευτερα...........

H βιοτεχνια μας – συσκευαστηριο μπορει να συσκευαζει εως και 4 τοννους την ωρα , αποτελλειται από υπερσυχρονα μηχανηματα πληρους αυτοματοποιημενα

Βρισκεται σε ένα χωρο 650τμ στο Περνικ της Βουλγαριας

Με εκτίμηση

Παλαμίδας Απόστολος

Καρδίτσης 127, Λάρισα


Βεβαίως και δεν πρόκειται για πέλλετ Schweighofer τελικά.

Όταν ρώτησα λεπτομέρειες, μου είπε για άλλη σακούλα και τα γνωστά παπατζηλίκια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47674 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Inspector giogud! :P

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47675 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet

XAALAARAA έγραψε:

giogud έγραψε:

sdancer75 έγραψε: Στη Λάρισα χθες 23/11/2012 έκλεισα 2Τ Schweighofer με 285 ο τόνος. Το μαγαζί όποιος ενδιαφέρεται βρίσκεται Καρδίτσης 127.

Ευχαριστώ,


Το μόνο που καταφέρνετε είναι να μείνουν τελικά στην αγορά μόνο απατεωνίσκοι.

285€ -23% ΦΠΑ =231 ευρώ σε πελάτη λιανικής στην Λάρισα. Δηλαδή άνετα 220 σε πελάτη χονδρικής στην Θεσσαλονίκη. Πόσα θέλεις φίλε για να μου φέρεις 300 τόνους στην Θεσσαλονίκη άμεσα και άλλα τόσα κάθε 15 μέρες;




xexexe εκτος απο εμπορας πελλετ εισαι και παναθηναικος ετσι εξηγουνται ολα :P :P :P

Τωρα αυτο για την Παναθα τι το ηθελες?Μη μου πατας τον καλο(στον εγκεφαλο :woohoo: )!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47676 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

XAALAARAA έγραψε:
xexexe εκτος απο εμπορας πελλετ εισαι και παναθηναικος ετσι εξηγουνται ολα :P :P :P


Όντως χαλαρά έπεσες και σε βαζελοφωλιά :angry: :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.349 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ