Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47959 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

XAALAARAA έγραψε: Τώρα που το θυμήθηκα. Ποιους 9 πείραξαν αυτά που είπα και βαλαν-
Ας πούνε την άποψή τους.


Γενικά νομίζω κάτι παίζει με το κάρμα σου σήμερα χαλαρά . Το πρωί που είδα είχες -3 ,εγώ θυμόμουν είχες πάνω από 10 . Anyway δεν το ψειρίζω +1 από μένα ,για τις φωτογραφίες από το τρακτέρ που γέλασα :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47960 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές pellet
Μάλλον ποδοσφαιρική είναι η αιτία:)

Εγώ έφαγα μόνο ένα -.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47962 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

dmtr έγραψε: Μάλλον ποδοσφαιρική είναι η αιτία:)

Εγώ έφαγα μόνο ένα -.


Εσένα θα σου δώσω ένα + αύριο πρωί - πρωί γιατί είσαι ο αγαπημένος μου συντονιστής :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47968 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε:

XAALAARAA έγραψε: Τώρα που το θυμήθηκα. Ποιους 9 πείραξαν αυτά που είπα και βαλαν-
Ας πούνε την άποψή τους.


Γενικά νομίζω κάτι παίζει με το κάρμα σου σήμερα χαλαρά . Το πρωί που είδα είχες -3 ,εγώ θυμόμουν είχες πάνω από 10 . Anyway δεν το ψειρίζω +1 από μένα ,για τις φωτογραφίες από το τρακτέρ που γέλασα :)

Έτσι ας συνεχίσουν κάποιοι την γαργάρα :D:whistle:

Στάλθηκε από το ST21i2 μου

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47984 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε:

XAALAARAA έγραψε: Τώρα που το θυμήθηκα. Ποιους 9 πείραξαν αυτά που είπα και βαλαν-
Ας πούνε την άποψή τους.


Γενικά νομίζω κάτι παίζει με το κάρμα σου σήμερα χαλαρά . Το πρωί που είδα είχες -3 ,εγώ θυμόμουν είχες πάνω από 10 . Anyway δεν το ψειρίζω +1 από μένα ,για τις φωτογραφίες από το τρακτέρ που γέλασα :)

Thanks
Αλλά από ότι καταλαβαίνω κάποιους δεν τους Αρέσει να ακουν πράγματα που δεν τους αρέσουν


Στάλθηκε από το ST21i2 μου

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47989 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

XAALAARAA έγραψε: Thanks
Αλλά από ότι καταλαβαίνω κάποιους δεν τους Αρέσει να ακουν πράγματα που δεν τους αρέσουν


Βασικά νομίζω πως σε κανέναν δεν αρέσει να ακούει πράγματα που δεν του αρέσουν.Το θέμα είναι πως αντιδρά ο καθένας .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.567 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ